Ortodonta wynagrodzenie

Ortodontą nie jestem ale moge smialo powiedziec ze do owego chodze. Do prywatnego ma tam przychodnie w Polkowicach taka babka i przez 2 lata co miesiac, dwa za wizyte place 100 zl aparat na sama gore kosztowal 1,5 tys. + dol wychodzi 3 tys + te wizyty to ok 3,2 tys. Za jednego klienta mozna sobie wyobrazic ile to miesiecznie

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Ortodonta zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Ortodonta zarabia powyżej 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

ortodonta jakieś 12 000 miesięcznie wyciągnie. nieźle

0 / 0

Znam ortodontów, którzy zarabiają minimum 10 tyś. (jak wizyta potrafi kosztować 250zł)

0 / 0

Ortodonta zarobi minimalnie spokojnie powyżej 3000 zł

0 / 0

z tego co wiem to można zarobić koło 3 tyś zł na start. Potem jest leppiej

0 / 0

Dobry ortodonta zarobi 15 tysięcy i to lekka ręką, nawet nie koniecznie w swoim gabinecie.

0 / 0

ortodonta z doświadczeniem, posiadający własny gabinet może zarobić miesięcznie ponad 10 tysięcy

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Chyba przesadzacie z tymi 10 000, wg mnie bliżej 6 000

0 / 0

Ortodonta zarabia średnio tak powyżej 10000 złotych nawet w mniejszym mieście

0 / 0

Ortodonta to dobrze płatny zawód, wynagrodzenie to ok 10 000 zł

0 / 0

Zarobki są rzeczywiście spore, bowiem od 5k w górę.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

jako ortodonta mozesz dużo zarobic, zgadzam się, ze z 7 tys.

0 / 0

Na poczatek w panstwowce pewnie ok 4000 tysiecy, jak masz działalność to ok 15 000 tysiecy mozesz wyciągnąć.

0 / 0

Dobry ortodonta zarobi około 6-8 tysięcy, nawet bez prywatnej kliniki.

0 / 0

Ja powiem szczerze, że bez doświadczenia to chyba 2500 na start dawaliśmy u siebie w przychodni.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...