Laryngolog zarobki

Laryngolog zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

mysle ze spokojnie cos w granicach 10tysiecy moza zarobic moze i miec wlasna dzialnosc

0 / 0

Laryngolog zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

chyba, zależy czy zatrudniony jest w poradni publicznej czy niepublicznej, bo jak w niepublicznej to z 6tys ma

0 / 0

Wydaje mi się, że osoby z doświadczeniem to spokojnie 2 tys zarobią.

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Laryngolog w dobrej klinice zarabia przynajmniej 5000 złotych

0 / 0

laryngolodzy mają takie stawki koło 4000 zł miesięcznie na pewno

0 / 0

No ale mogliby zarabiać więcej, niż te 2-3 tysiące, bo jak na taką posadę to jest za mało.

0 / 0

i wcale się nie ma co dziwić. Lekarze nie powinni narzekać na kasę którą zarabiają

0 / 0

w przychodni to jakieś 2-3 tysiące ale prywatnie o wiele wiecej

0 / 0

Nie no. Larygnolog i 7 tysięcy? Też jakoś ciężko mi w to uwierzyć, bo z tego co wiem zarobki są w okolicy 3 tysięcy.

0 / 0

7 tysięcy? powiedzcie mi gdzie to juz tam lecę. ja zarabiam 3000 zł i o większej stawce nie mogę marzyć.

0 / 0

Z tymi 10 000 bym nie przesadzał, no ale 7000 bardziej możliwe

0 / 0

panstwowo pewnie ma ze 5000 tysiecy a prywatnie ok 10 000 tysiecy, to bardzo dobrze płatne studia i jest po tym zatrudnienie

0 / 0

Mąż mojej siostry jest laryngologiem, pracuje w jakiejś tam przychodni i zarabia około 3 tysięcy, więc nie są to jakieś mega duże pieniądze.

0 / 0

Prywatnie można znacznie więcej, nawet i te 6000 złotych.

0 / 0

maksymalnie mozna do 3000 tys zl miesiecznie wyciganac w pracy na stanowisku laryngolog, czyli jakis wielkich kwot wynagrodzeniowych za to nie ma. mzoe keidy sie to zmieni ale bynajmiej nie na te chwile

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...