Zarobki na stanowisku Ginekolog

Ginekolog może zarobić miesięcznie, około 2000 minimum i netto

0 / 0

miesiecznie cos okolo 15 tysiecy ma na czysto lub wiecej, a jesczze prywatnie to tym bardziej jak przyjmuje

0 / 0

Ginekolog mający prywatny gabinet to wyciągnie i 3000 złotych

0 / 0

Ginegolog zarabia przynajmniej 3000 złotych netto meisięcznie

0 / 0

Prywatnie to może i jest te 14 tys, ale tak to zarobki niższe są, około 4 tysięcy.

0 / 0

Nie no, to zależy czy ma własny gabinet, czy pracuje u kogoś. Maksymalnie do 14 tysięcy

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

mając kontrakt w państwowej placówce zaraba się koło 6 tysięcy na rękę

0 / 0

no to jednak dobre stanowisko, bo nawet do 13 000 zł miesięcznie

0 / 0

na oficjalnym stołeczku z NFZ zarobi się z 2,5 tyś. reszta to pod stołem

0 / 0

To fakt, raczej mało kto w branży schodzi poniżej 7 tysięcy, a i 10 jest bardzo popularne.

0 / 0

i nie dziwie się wcale że aż tyle zarabiają. nalezy im się.

0 / 0

nikt dokładnie tego nie określi, ja też jestem asystentem, ale standardowo to zarobki zaczynają się od 7 tyś w góre<br />

0 / 0

w szpitalu na etacie 5-6 tysięcy i jeszcze prywatna praktyka kilkadziesiąt tygodniowo

0 / 0

uaa tutaj wiadomo, że sprawy mają się super, bo miesięcznie to nawet do 13 000 zł można zarobić

0 / 0

No to zależy w jakim miejscu się pracuje ale chyba ponad 13 tys można

0 / 0

Około 20000 tysiecy zarabia mama mojej kolezanki to tylko wizyty prywatne, fakt ze przyjmuje w roznych przychodniach

0 / 0

Spore pieniążki, słyszałem, że minimum to 8 000 zł.

0 / 0

zależy czy ma się prywatną praktykę czy u kogoś, ale średnio 10 koła będzie.

0 / 0

Zawód jak zawód, no ale zarobki dobre, powyżej 10 000

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...