Ile zarabia Instrumentariuszka?

zarobki instrumentariuszki to jakieś 2 200 złotych

0 / 0

Instrumentaruszka zarabia powyżej 2000 złotych netto, niezła kasa

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Ja pracuję w 70 tyś. mieście i jak na razie po 3 miesiącach mam 1440 , a praca jest faktycznie fizyczna i często zmieniam podczas dyżuru sale operacyjne z urazowej na ginekologiczną itp. krótko pracuję ale zastanawiam się nad zmianą na stronę anestezji .

0 / 0

Instrumentariuszka zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

to i tak duzo nawet jest, nie wiem ile na pcoatek niedoswiadczonym osobom daja

0 / 0

@baśka z tego co ja slyszalem to wlasnie tez tak ponad 3 tysiace nawet prawie 4

0 / 0

Hehe @plugaw myślę,że każdy ma coś do powiedzenia ja z kolei słyszałam, że jest to ponad 3 tysiące

0 / 0

standardowo osoba na takim stanowisku zarabia 2 tysiące złotych chyba,że coś ma jeszcze do powiedzenia.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Zazwyczaj jednak jest to coś koło 2500 złotych na rękę

0 / 0

instrumetariuszki zarabiają tak od 1800 zł do około 3000 zł miesięcznie, więc całkiem ok

0 / 0

w Warszawie można coś koło 2500 wykręcić, nie wiem jak to było kiedyś ale teraz jest lepiej niż na prowincji

0 / 0

2000 złotych dostaje się już na samym początku później chyba na 2500 się kończy

0 / 0

no ja wiem, że rzadko kiedy 3 tys się zarobi jednak

0 / 0

ja dostałam 1900 zł ale mieszkam w małym mieście, wiem że np w stoli zarobi mogą być nawet rzędu 3000 zł

0 / 0

Ja na tym stanowisku dostaję 2700, ale duże znaczenie może mieć to, że mam 3-letnie doświadczenie.

0 / 0

stawki są całkiem ok, bo można tak podobno do 3300 zł miesięcznie wyciągnąć na rękę

0 / 0

I tak uważam że macie nieźle. Ja dostawałam 1100 bez doświadczenia na stażu

0 / 0

Ja obecnie jako instrumentariuszka z 1 rocznym stazem mam 2700 netto.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...