Jakie wynagrodzenie ma Rejestratorka Medyczna?

2017 - Bez doświadczenia na początek zarobki wynoszą w granicach od minimalnej krajowej, do 2000 na rękę) , z doświadczeniem 1800-2500 netto, ale wszystko w zależności od wykonywanych obowiązków, czy jest to gabinet prywatny czy nie, oraz od wielkości miasta/miejscowości, wykształcenia i znajomości języków.

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Rejestratorka zarobi na początek przynajmniej 2400 netto na miesiąc

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Dokładnie na start tyle jest @ankoi ale później spokojnie można ponad 2600 mieć

0 / 0

z tego co mi wiadomomozna nawet i 1,800 na start dostać

0 / 0

niewiele podejrzewam, ze srednia krajowa lun z 1800 zł i to bedzie maksymalnie

0 / 0

To chyba tez zależy gdzie pracujesz :) chyba się nie mylę? Jeśli tak to mnie poprawcie ale moja znajoma nie zarabia więcej niz 2 tysiące

0 / 0

Ja zarabiam 2200, ale netto i mam multisporta oraz opieke medyczna w tym.

0 / 0

Rejestratorzy medyczni zarabiają ponad 2500 zlotych, dobra kwota dość, polecam

0 / 0

No praca nie jest jakaś ciężka, a zarobki dochodzą do 2700, więc nie jest źle.

0 / 0

e tam lekka. Tak jak każda administracyjna. Koło 2,5 tysiąca na luzie

0 / 0

Rejestratorka medyczna dużych pieniędzy nie zarobi raczej, bo i praca jest lekka, więc tak średnio 2 tysiące wpadną.

0 / 0

Ja w prywatnej klinice mam jakieś 12 złotych na godzinę, ale praca łatwa i przyjemna.

0 / 0

Moim zdaniem to rejestratorka medyczna nie zarabia początkowo więcej niż 2000 zł.

0 / 0

podobno stawki maksymalnie sięgają na tym stanowisku tak około 2800 zł miesięcznie

0 / 0

srednie zarobki na stanowisku rejestratorki medycznej wynosza tak ok 2 tys

0 / 0

Pewnie, że wszystko zależy od ilości pracy, ale myślę, że minimalna stawka to około 1900zł.

0 / 0

Zależy może wszystko od ilości przepracowanych lat, ale wydaje mi sie, ze coś w granicach 3000 tys. to bedzie

0 / 0

Praca mało wymagająca no i zarobki niewysokie, bo koło 2000 złotych

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...