Epidemiolog ile zarabia?

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Epidemiolog zarabia powyżej 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

na pewno ma wiecej niz tylko 2 tysiace na pewno, cos mysle ze z 5 tys ma pewne.

0 / 0

epidemolog zarabia słabo około 2 000 złotych......

0 / 0

no wlasnie mi sie wydaje ze zarabiaja tutaj jakos mnie niz 3 tysiace ledwno powyzej 2

0 / 0

praca niebezpieczna ale dobrze płatna. Nie słyszałem, aby zarabiali mniej niż 3 tyś

0 / 0

praca wymagająca i przede wszystkim wykonywania badań. Zarobki ponad 2 tyś są realne

0 / 0

No nie warto @woap. Ja to słyszałem o 2100, ale to i tak małe pieniądze są.

0 / 0

Nie warto nawet myśleć o tym by się zartudnić jako epidemiolog, bo zarobki to jakieś 1900.

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Nie jest to opłacalny zawód, z pewnością nie w naszym kraju, bo dostaje się średnio z 2 tysiące złotych.

0 / 0

Na stanowisku epidemiolog mozna zarobić około 2000 zł

0 / 0

no pewnie koło 3000 zł zarabiają, nie wiecej z tego co wiem

0 / 0

Różnie jest z tym zawodem, ale wiem że niektórzy zarabiają bardzo mizernie, a niektórzy zarabiają po 3-4 tysiące netto

0 / 0

Oni zarabiają mało, w niektórych miejscach od 1800 do tam chyba 2500 zł, ale to zależy od zapotrzebowania

0 / 0

Trochę za mało się cenicie, jak dla mnie 3000 to minimum.

0 / 0

Niestety nie jest to zbyt dobrze płatne stanowisko, sama mam 2300.

0 / 0

Jak się dobrze postarać to realna jest także 2500 zł, ale to różnie w różnych przypadkach

0 / 0

kwota około 2 tysięcy jest realna na chwilę obecną

0 / 0

duzych pieniedzy z tego nie ma. tak szacuje sie od 1900 zł do 2100 z,ł na stanowisku epidemiolog. oczywiscie moze byc cos powyzej 2100 zł ale to nie jest szacunkowo wiecej.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
16 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...