Pediatra zarobki

dobry pediatra w dobrym miejscu moze zarobic ponad 5 tysiecy zlotych

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Pediatra może się cieszyć zarobkami rzędu 3-4 tysięcy bardziej.

0 / 0

jeżeli jest to prywatna praktyka to może być nie mniej niż 6-7 tysięcy netto miesięcznie

0 / 0

jeżeli ktoś jeszcze osobiście przyjmuje to ma minimum 3,5 tyś

0 / 0

Pediatra zarabia ponad 3000 w dobrej klinice fajna praca

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

jeżeli to jest dobry ,uznany pediatra to 3000 zł z etatu plus to co w prywatnym gabinecie. Czyli razem około 7000 zł

0 / 0

jeżeli to jest dobry ,uznany pediatra to 3000 zł z etatu plus to co w prywatnym gabinecie. Czyli razem około 7000 zł

0 / 0

pediatrzy mają takie stawki około 6000 zł miesięcznie nawet jak są dobrzy

0 / 0

pediatrzy na spokojnie dochodzą do zarobków miesięcznych koło 6000 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Dobry pediatra może zarobić i 5 tysięcy, tylko trzeba mieć wówczas 5 lat doświadczenia.

0 / 0

chyba najbardziej obciążony zawód w Polsce a do tego średnio doceniany. Około3 tysiecy siędostaje

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

Żona ma prywatną praktykę i opłacając działalność zarabia spokojnie 2,5-3,1 na czysto

0 / 0

mając prywatną praktykę spokojnie można 2,5 z samej praktyki wyłapać. A do tego przychodnia..

0 / 0

ale nawet te niecałe 4 tys to i tak z premiami jest jednak

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

dokładnie, w normalnym miście zarobisz te neicałe 4 tysiace.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...