Zarobki na stanowisku Internista

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

To jest przynajmniej 3000 złotych na początek w warszawie

0 / 0

Internsta w fajnym zakładzie zarabia 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Na początku pewnie tak, ale szybko można dojść do kwoty 6000

0 / 0

Moim zdaniem początkowy internista zarabia w granicach 4 tysięcy złotych, ale może wiecej.

0 / 0

Zależy czy internista jest np zatrudniony w prywatnej klinice, ale średnio jest w stanie zarobić około 7 tysięcy złotych.

0 / 0

Ponad 10000 tysiecy lekarz pierwszego kontaktu spokojnie zarobi, tym bardziej,ze nie pracuje tylko w jednym miejsu

0 / 0

zwykly internista ok 10 000 tys zarobi spkojnie na miesiac dodatkow moze brac wizyty w domu lub rywatnie wiec ma wiecej

0 / 0

Ja potwierdze jednak niższe stawki, da się zarobić tutaj około 4000 złotych.

0 / 0

wydaje mi się, że to jest kwota plus minus 5000 zł miesięcznie, w zależności od miejsca pracy

0 / 0

zarobki na stanowisku internisty szacuja sie okolo 4 tys, oczywiscie w prywatnych klinikach mozna wyciagnac duzo wiecej. ale tak czy siak to duzo.

0 / 0

W prywatnej klinice dostaję 7500 - mojej klinice :)

0 / 0

no te 4-5 tysięcy to jest kwota najbliższa prawdy moim zdaniem

0 / 0

cóż, ja mam własny gabinet i co miesiąc jest 5000+

0 / 0

To fakt, jeśli pracuje się tylko w klinice kontraktowanej przez NFZ to raczej ponad 4-5 tysięcy człowiek nie wyjdzie.

0 / 0

Jeżeli chodzi o lekarza interniste, to zarabia on w granicach 4000 złotych.

0 / 0

Internista jakie może mieć zarobki

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
11 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...