Jakie wynagrodzenie ma Toksykolog?

toksykolog zarobi w klinice prywatnej moze jakies 6 tysiecy a w publicznym chyba mniej

0 / 0

Toksykolog ma z tego co mi wiadomo wynagrodzenie rzędu 2400 netto na miesiąc

0 / 0

podejrzewam, ze coś penwie powyżej 5 tysiecy ma, zalezy jesczse jaki staż pracy

0 / 0

toksykolog może zarobić srednio 4000 złotych netto.

0 / 0

płaca podobna jak dobrego specjalisty laboranta około 3000 zł

0 / 0

Około 3500 złotych to taka średnia, ale na umowie o pracę.

0 / 0

Osoba pracująca na tym stanowisku jest w stanie zarabiać od 3 do 5 tysięcy.

0 / 0

Toksykolog zarabia przynajmniej ponad 3000 złotych, jak nie więcej

0 / 0

Na start 2500-3000 złotych i to raczej na umowie zlecenie.

0 / 0

pracując na etacie normalnym można liczyć na kilka dobrych tysięcy

0 / 0

Toksykolodzy to dość opłacalny zawód, zwłaszcza, że spokojnie mogą zarabiać średnio 5 tysięcy złotych, więc całkiem nieźle.

0 / 0

toksykolodzy mogą miesięcznie liczyć na pensję na koncie wynoszącą około 4000 zł

0 / 0

no ja również słyszałam, że tutaj to jest tak wypłata zazwyczaj około 4000 lub 4500 miesięcznie

0 / 0

Technolog czasem zarobi i 5 z przodu, ale zazwyczaj ma się cos około 3 tysięcy.

0 / 0

koło 3000 - 3500 zł miesięcznie się zarabia na stanowisku toksykologa, w zależności też gdzie dokładnie się pracuje

0 / 0

Myślę, że minimalna stawka na toksykologa wynosi 3 tysiące złotych i może być już tylko lepiej.

0 / 0

ponad trzy tysiące zarabiałem w poprzedniej firmie

0 / 0

do 4000 zł na stanowisku toksykolog mozna wyciagnac przy dobryh lotach, wiadomo ze place w kazdym zakladzie sie roznia ale szcunkowo tyle wynosi

0 / 0

na spokojnie to można tu liczyć na maks jakieś 3 tysie nie więcej

0 / 0

Dobra praca, ale trzeba się znać na rzeczy, wtedy stawki można windować, w moim mieście w szpitlatu to stawka 3300 wynosi

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...