Wynagrodzenie Mikrobiolog

Mikrobiolog zarabia powyżej 3000 złotych, aż do 14000

0 / 0

oni bniora dobre pieniadze przynajmniej 9 000 złotych...

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Mikrobiolog może zarobić miesięcznie, około 2000 minimum i netto

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

na poczatek pewnie dostaniesz ze 3000tysiace a najwiecjen do 15000tysiecy mozesz miec

0 / 0

praca specyficzna, ale dobrze płatana. Kolega ponoć co miesiąc 3-4 tysiąems

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

W dobrych labkach słyszałem, że te 10 000 problemem nie będzie

0 / 0

praca jest dosyć wymagająca więc trzeba minimum wymagać 8-9 tyś na start.

0 / 0

do 14 tys podobno da się dojść a zaczyna się też nieźle bo od około 9 tys zł

0 / 0

ale to musi być już jakaś wielka międzynarodowa firma

0 / 0

Mikrobiolog zarabia całkiem niezłe pieniądze, nie ma się czym przejmować finansowo, bo i nawet do 14000złotych można

0 / 0

no mikrobiolodzy to mają tak stawki około 9000 zł miesięcznie, ci bardziej zaawansowani koło 11-12 tys. zł

0 / 0

Mnie się wydaje, że spokojnie minimalna stawka na mikrobiologa to zarobki w granicach 9 tysięcy złotych.

0 / 0

Mikrobiolog w prywatnej firmie zarabia kupę kasy, czasami nawet i po 14 000 zł z tego co wiem, mocne pieniądze

0 / 0

Ja zarabiam teraz 7000 netto i mam niewielki staz w zawodzie, bo 4 lata.

0 / 0

niestety wszedzie stawia sie doswiadczenie ale jak sie uda z czasem mozna ladne pieniadze zarabaic bo nawet do 14 000 tys zl mozna dojsc.

0 / 0

Da się tutaj dobrze zarobić, sam obecnie mam 7 tysięcy, co prawda brutto, ale jednak.

0 / 0

majac wyposazone laboratorium to i 10000jest mozliwe

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...