Elektroradiolog ile zarabia?

Zarobki zależą od miasta... w Rzeszowie netto to 1500zł...

0 / 0

Skończyłam właśnie pierwszy rok studiów na kierunku elektroradiologia. Kierunek ten wybrałam, bo chciałam iść na jakieś mniej wymagające studia, poprawić maturę i iść na lekarski. Niespodziewanie jednak bardzo mi się tu spodobało i zdecydowałam się zostać. Zresztą to nie jest tak, że tu się nie uczymy. Jest dużo fizyki i ogólnych medycznych przedmiotów jak anatomia. Jeśli chcesz się porządnie przygotować do matury, to moja rada - nie idź na studia albo idź, zobacz jak to jest i zrezygnuj po pierwszym semestrze albo wcześniej (zdążysz się przyzwyczaić do nauki dużych partii materiału, zobaczysz jak to jest być na studiach i zdążysz jeszcze przygotować się do matury) :)

0 / 0

Czy jest sens pójścia na studium 2.5 letnie na technika i w tym samym czasie poprawic maturę i pójść na lekarskie? Nie chciałabym robić przerwy w nauce i myślę czy nie zrobic jakiegoś.technika. w tym roku raczej małe szanse na dostanie sie na lekarski

0 / 0

zakurzonedoopsko - 2016-12-05 21:20:40W tym zawodzie w Polsce to pracują tylko desperaci, Dokładnie. Piotrków Trybunalski, zarobki średnio 1600 1700 zł jestem w zawodzie pewna informacja, nie wiem jak gdzie indziej, a i straszy Dyrektor Szpitala. Woj. ,że jak się nie podoba to trzeba się zwolnić, nawet jak nie ma kogo to powie ze ma 5 osób na każde wolne miejsce

0 / 0

W tym zawodzie w Polsce to pracują tylko desperaci,

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Elektroradiolog zarobi na początek przynajmniej 2400 netto na miesiąc

0 / 0

Elektroradiolog - jego średnie zarobki to 2600 złotych .

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

na poziomie 3000 zł to wydaje mi sie ze zarobi ....

0 / 0

Mam nadzieję, że generalnie jest to powyżej 2400 złotych

0 / 0

No nie wiem czy tak na spokojnie @Dylan bo kolega na tym stanowisku ma tylko 2500.

0 / 0

Zarabia się tutaj powyżej 3000 złotych jakoś na spokojnie

0 / 0

Spokojnie 6 tysięcy sie wyciąga w tym kraju. Za granica więcej.

0 / 0

po kilku latach dostaje się już duży hajs, a jak...

0 / 0

Jestem na praktyce u jednego gościa, ale jeździ nowym Volvo Xc90 za gotówkę - resztę dopowiedźcie sami

0 / 0

Średnie wynagrodzenie elektroradiologa to 2500-2700 zł

0 / 0

podobno na tym stanowisku zarabia się mniej więcej od 2400 do 2800 zł miesięcznie

0 / 0

no nie ma co ukrywać, że na więcej to nie ma nawet co liczyć

0 / 0

z tego co słyszałam, to tak stawki plasują się w przedziale 2400-3000 zł miesięcznie, więc jest całkiem ok

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...