Opiekun Medyczny jakie ma wynagrodzenie?

W niemczech nie ma takiego zawodu jak opiekun medyczny chcac pracowac za granica w tym zawodzie trzeba miec uznany dyplom I po tym mozna byc zatrudnionym np w domu opieki jako Pflegefachkraft zarobki ok 1100 netto

0 / 0

Mozesz coś więcej napisać odnośnie tej pracy jako opiekun na maila cygan11@autograf.pl

0 / 0

Opiekun MEdyczny zarabia powyżej 3000 złotych miesięcznie

0 / 1

Przepraszam w jakim rejonie Polski tak dobrze zarabia opiekun medyczny ????

0 / 0

Opiekun Medyczny ma z tego co mi wiadomo wynagrodzenie rzędu 2400 netto na miesiąc

0 / 0

Mam nadzieję i wydaje mi sie, że do zarobienia jest 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

słyszałem ze w Polsce to około 2500-3000- zł, lepiej za granicą

0 / 0

podobno wahają się zarobki od 3100 do 4200 zł miesięcznie

0 / 0

i rzeczywiście na tego typu pieniadze można tutaj liczyć.

0 / 0

z tego co wiem to zarobki wahają się od 3100 do 4200 zł

0 / 0

podobno na tym stanowisku można nawet tak minimalnie koło 3100 miesięcznie dorwać ;)

0 / 0

Zarobek jak 3500 nikogo już nie dziwi, a sa tacy, co zarobia prawie 2 razy tyle.

0 / 0

Duzo ogłoszen na opiekunow jest za granicę tam juz oferuja ceny i wynagrodzenia w euro wiec najczesciej to jest do 2000 euro

0 / 0

Za granicą np. w Niemczech można 2000 euro zarobić bez problemu.

0 / 0

Można zarobić około 4 tysięcy, tylko trzeba chcieć. Pozdrawiam.

0 / 0

Opiekun medyczny nie schodzi poniżej 3 tysięcy na rękę, więc myślę, że nie jest źle, tym bardziej, że może nawet zarabiać i 4500.

0 / 0

Myślę, ze pracując w prywatnej firmie jako opiekun medyczny to od 3000 tysiećy netto pewnie jest.

0 / 0

Za granicą na takim stanowisku oferują od 2000 do 3000

0 / 0

ale niewielu ma tak dobrze. 3-3,5 tysiąca to maksimum do wyciągnięcia

0 / 0

Nie jest źle Wam powiem, bo nawet do 4500 można dojść na spokojnie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...