Wynagrodzenie na stanowisku Higienistka

Higienistka zarabia przynajmniej 2900 złotych netto miesięcznie

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Zawsze myślałam, że to dużo więcej ale koleżanka z doświadczeniem maksymalnie zarabia 2800

0 / 0

Wiesz co, no mają racje, ze 2000 złotych na rekę, tak, ale spoko

0 / 0

Higienistki zarabiają średnio ok 3 tysięcy złotych, ale to już takie doświadczone.

0 / 0

Małe zarobki, bo jest to coś koło 2000 złotych już na rękę

0 / 0

Myślę, ze cos około 2000tysiecy netto lub wiecej zalezy od doswiadczenia.

0 / 0

no higienistki to tak zarabiają minimalnie 1800 zł na pewno :)

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Ja zarabiam obecnie 2800 i nie sądzę bym szybko zarobiła więcej.

0 / 0

Higienistka moze zarobic cos w granicy 4000 tysiecy, przynajmniej tyle ma moja ciocia na tym stanowisku.

0 / 0

higienistki mają pensje tak w przedziale od 1800 do nawet 2800 zł miesięcznie podobno

0 / 0

W mojej szkole z tego co wiem higienistka dostaje ponad 2000

0 / 0

myślę, że na spokojnie tak uśredniając to około 2500 zł miesięcznie można zarobić jako higienistka

0 / 0

Różnie bywa, w szkole kasa jest taka sobie jednak, bo poniżej 2000 zł, ale narzekać jakoś bardzo tez nie można

0 / 0

Wszystko zależy od ilości odbytych kursów i gabinetu, ale maksymalnie to da się wyciągnąć około 3 tys z tego co mi wiadomo.

0 / 0

to ja chyba słabo trafiłam, bo od początku mam 1800

0 / 0

Ja koleżanki mam 2100 na rękę, także zazdroszczę :

0 / 0

Ja w gabinecie stomatologicznym jako higienistka stomatologiczna po kilku kursach mam upragnione 2700 na rękę.

0 / 0

nie jest to specjalnie popularny zawód, bo kasa mała - do 3 tysięcy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...