Zarobki Główny Specjalista Ds. HR

myślę, ze tacy specjalisci calkiem dobrze zarbaiaja na podstawie i na premiach okolo 5 tys wychodzi,

0 / 0

Główny specjalista HR zarabia powyżej 3000 złotych na rękę na miesiąc

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

W Wawie podobno 4000 złotych nawet zarabiają bez problemu

0 / 0

na tym stanowisku zarobki dochodzą nawet do 3500 zł miesięcznie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

podobno na spokojnie tę czwórkę miesięcznie można wyciągnąć

0 / 0

wydaje mi się, że osoby, które chciałyby pracować muszą walczyć o zarobki ponad 3 tyś zł.

0 / 0

Z tego co się orientuję to zarobki głównych specjalistów ds. HR mieszczą się w przedziale 4-5 tysięcy.

0 / 0

Specjaliści zarabiają naprawdę różnie, w zależności od firmy i wielkości

0 / 0

Wydaje mi się, że dobrze doświadczony główny specjalista ds. hr zarabia powyżej 4 tysięcy.

0 / 0

Niezłe zarobki jak na takie stanowisko powyżej 4000 w dobrej firmie

0 / 0

3000 złotych brutto, tyle chyba można dostać na start

0 / 0

Około 5000 tysiecy? Mój znajomy zarabia ok 12 000 tysiecy faktycznie pracuje w bardzo znanej firmie nie tylko w Polsce moze dlatego

0 / 0

Idealnie jest, że maksymalna stawka dla takiego specjalisty ds. hr wynosi około 5 tys. zł

0 / 0

Na pewno najniższa stawka nie wynosi 2.500, tylko stawki są dużo wyższe na głównego specjalistę ds. hr.

0 / 0

Nie znam nikogo z branży, kto by zarabiał więcej jak 2500

0 / 0

Naprawdę nie sa to najgorsze stawki, bo ja zarabiam 3900.

0 / 0

Średnio natomiast chyba można liczyć na jakieś 3500 złotych.

0 / 0

Nie do końca jest to normalne, trzeba na to trochę pracować, mi po 3 latach udało się dobić do 5000 netto dopiero

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...