Specjalista Ds. HR zarobki

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

specjalista te malo nie zarobki mysle, ze koty 3 tys sa przesadzone z 5tys ma pewnie.

0 / 0

myslę, ze zarobi spokojnie na poczatek do 3000tysiecy pozniej jakoś wiecej

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

Specjalista Ds. HR to zarobki około 4000 zł miesięcznie netto

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Podejrzewam, że przedstawiając odpowiednie papiery zarobi się nawet z 4 tysiące

0 / 0

tutaj zarobki oscylują w granicy 3100 zł miesięcznie

0 / 0

niestety , ale widać , że zaczęłaś po prostu od najniższej możliwej stawki .

0 / 0

Standardowo w hrze zarabia sie dobrze, albo wcale. Moje zarobki rzedu 1600 zl sa naprawdę zalosne.

0 / 0

HR nie oferuje zbyt wysokich zarobków ale według mnie młodsi dostają koło 1600 zł

0 / 0

Nie jest to bardzo dochodowe zajęcie, bo jak wiem, zarobki są od 1900 do jakichś 2500.

0 / 0

specjaliści ds. hr to mają tak nawet do 3000 zł miesięcznie co jest właśnie mega sprawą @zabson

0 / 0

w zależności od wielkości firmy można zarobić podobno nawet do 3000 zł miesięcznie

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

pracujac na stanowisku specjalisty dostawalem nie wiecej jak 2,500 do reki ale to niezbyt duzo.

0 / 0

to prawda. Szkoda w sumie bo zawód ciekawy bardzo

0 / 0

no nie nie, na więcej niż 2,5 tysia to nie masz już co liczyć

0 / 0

zarobki na stanowisku specjalsity do spraw hR to raczej nie przekraczajac 3 tysiecy

0 / 0

Specjalista ds. hr może zarabiać okolo 2 tysięcy złotych, a im więcej doświadczenia tym wyższe zarobki.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...