Wynagrodzenie na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Specjalista ds. Kadr i Płac w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Specjalista Kadr i Płac zarabia tak w przybliżeniu lekko ponad 2000 zł na miesiąc

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

wydaje mi się, że taka minimalna stawka tutaj to te 3000 zł netto

0 / 0

No zaczyna się, ale może wynosić nawet 3500 @budi.

0 / 0

w dużej firmie na tym stanowisku płaca zaczyna się od 2,500 złotych netto

0 / 0

No jest różnie, ale powiem Ci że powyżej 3000 zlotych

0 / 0

oj żebyś się nie zdziwił. W mniejszych miastach niestety pracują

0 / 0

specjaliści nie pracują na mniejszych stawkach jak 2,6 tyś złoych

0 / 0

kolega po trzech latach dostaje już 3,2 tysiąca w firmie

0 / 0

Minimalna stawka dla takiego specjalistę ds. kadr i płac wynosi około 2500zł, a może się postarać o więcej.

0 / 0

Ponad 3 tysiące, na poczatek, mam kolezankę ktora zaczynała od tej kwoty, teraz ma o 500 zł wiecej, co jakis czas ma wiksza stawkę.

0 / 0

taki specjlalista to dużo zarabia, wiem, że ponad 4 tys

0 / 0

Specjalista do spraw Kadr i Płac może i 3500 netto zarobić.

0 / 0

podobno maksymalnie stawki na tym stanowisku dochodzą tak do 3400 zł na rękę miesięcznie

0 / 0

Więcej niż 3500 to się raczej na tym stanowisku nie dostanie. Więc masz szczęście @Alina

0 / 0

caly czas mysla zenie wiadomo ile sie zarabia na stanowisku specjalisty do spraw kadr i plac ale raczej sredni to 3000 tys zł miesiecznie wynagrodzenia sie dostaje na tym stanowisku.

0 / 0

To ja jako kadrowa mam obecnie lekką ręka 4 tysiące, widać zależy gdzie się trafi.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
13 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...