Ile zarabia Specjalista Ds. Rekrutacji?

tu bedą zarobki rzedu 3000 złotych , a dla lepszych nawet 3500

0 / 0

myślę, ze tak koło 3000tysiecy lub troche ponada wiecej chyba chyba nie ma

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

Kasa jaka jest do zdobycia to przynajmniej 2000 złotych

0 / 0

Wiele zależy od firmy, bo jak jest jakaś dobra i duża to zarobki wynoszą nawet 3400.

0 / 0

Specjalista rekrutacyjny ma powyżej 3000 złotych netto

0 / 0

Mozna zarobić ponad 3 tysiące o ile to firma zajmujaca sie tylko HRem

0 / 0

Zalezy w jakiej firmie, ale w typowej korporacji HR zarabia się okolo 2500 zlotych.

0 / 0

pracując w dużej firmie która często bierze udziały w dużych projektach to 5000-6000 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

nie dostnaiesz więcej niż 2,5 tysiąca na początku

0 / 0

mając jakieś 3letnie doświadczenie ja ostatnio znalazłem pracę za 3,5 tysiąca miesięcznie

0 / 0

Na początku nie będą to dobre pieniądze, 2000 netto, może 2500

0 / 0

Ja sie wyrabia plany to można zarobić 3-4 tysiące w dobrej firmie, ale to raczej nie częste zarobki.

0 / 0

średnio zarobki wahają się około 2 i pół tysiąca złotych

0 / 0

Około 4000 tysiecy plus premie oraz benefity, zależy jaki jest miesiac ,moj kuzyn pracuje w jednej z warszawskich korporacji.

0 / 0

Owszem tylko 3000 złotych brutto z tego co mi wiadomo.

0 / 0

średnio specjaliści rekrutujący pracowników zarabiają koło 3 tysięcy

0 / 0

znajoma dostaje 3500 zł rekrutując głównie inżynierów, a pracuje w branży już 3 lata

0 / 0

hr-owcy są mocno na czasie, ale nie zarabiają wyjatkowo dużo, niewiele ponad 3000 zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...