Zarobki Specjalista ds. Promocji

Specjalista ds Promocji na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

podejrzewam, ze stakwi zaczynaja sie od 2 tysiecy a koncza na jakiś 7 tysiacach spokojnie

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

na poczate mozesz dostac ze 3000tysiace złotych netto juz oraz premie pozniej pewnie wiecej

0 / 0

Specjalista tego typu zarabia powyżej 5000 złotych

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Trzeba znaleźć dobrą firmę, żeby zarobić ponad 5000

0 / 0

Wydaje mi się, że jak masz doświadczenie to spokojnie ponad szóstkę weźmiesz

0 / 0

Tu wiele zależy od premii, mi sie udaje zazwyczaj mieć 3-4 tysiące juz na rękę.

0 / 0

Specjalista ds. promocji ma fajną robotę i niezłe zarobki, które wynoszą niekiedy nawet 5 tysiaków.

0 / 0

To chyba już w dużych firmach, średnio dostaje on bowiem jakieś 2500

0 / 0

taki specjalista ds promocji może zarobić nawet 4-5 tysięcy miesięcznie

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

Ja pracując w tym zawodzie od niedawna dostaję 2700 zł i nie narzekam, bo wiem, że z czasem będzie tylko więcej.

0 / 0

Ja bym nie schodził poniżej 2000 złotych, bo spokojnie można więcej zarobić.

0 / 0

wydaje mi się, ze u nich 4000 zł to jest norma raczej

0 / 0

można zarobić ok 3000 zł jednak, wiec to średnia stawka

0 / 0

mniej niz 1600 to na pewno nie zarobisz na takim stanowisku jak specjalsita ds promocji

0 / 0

Sprcjalista ds Promocji w zależności od firmy w której pracuje zarabia tak srednio 4000 zł na rękę, jak wiadomo bywa różnie, czasami mniej, czasami sporo więcej

0 / 0

Specjalista ds. Promocji z tego co wiem to srednio szacuje sie okolo 3500 zl. ozywiscie jezeli jestes w tym dobry to mozesz nawet do 6000 tyz zl wyciagnac miesiecznie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.