Specjalista ds. Marketingu Handlowego jakie ma wynagrodzenie?

podejrzewam, cos mniej wiecej na pograniczy kilku tysiecy, moze i ponad 10 miesiecznie

0 / 0

Specjalista DS Marketingu zarabia powyżej 4000 złotych netto na miesiąc

0 / 0

Specjalista Marketingu zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

Marketing handlowy może zarobić miesięcznie, około 2000 minimum i netto

0 / 0

Myślę że do zarobienia ponad i powyżej 3000 złotych

0 / 0

No taki specjalista to na spokojnie dostanie 3 tysiące miesięcznie.

0 / 0

z doświadczeniem minimum 3letnim można już negocjować warunki. Ja zarabiam 3,5 tyś

0 / 0

Chyba chodziło ci @seko o 3 tysiące netto a nie brutto, bo wiem, że można właśnie tyle dostać.

0 / 0

Nie zdobywając praktyki w innych firmach w jednej konkretnej można awansować ale zwykle trochę to trwa. Średnie zarobki to też 2,5 tyś

0 / 0

Rzadko się zdarzają te trzynastki, normalna pensja to jakieś 3000 brutto

0 / 0

będąc specjalistą i wyróżniając się na tle innych można liczyć zwykle na premie motywacyjne rozumiane np. jako trzynastki

0 / 0

widać , że potrafił się ustawić. Więcej raczej już nie dostanie

0 / 0

kolega piastuje to stanowisko dodatkowoma benefiry a na umowie ma ok 6000 tys netto!

0 / 0

Wydaje mi się, że maksymalne zarobki dla specjalisty ds. marketingu handlowego wynoszą 6 tys.zł

0 / 0

podobno minimalna stawka to wynosi około 2500 zł miesięcznie, więc warto się dokształcać, żeby i stawka rosła :)

0 / 0

Rok stażu to jeszcze nic, ja mam za sobą 2 lata i 2500 na koncie,słaby przyrost

0 / 0

Może i można dojść do dobrych zarobków, ale ja po roku stażu mam 2200 netto.

0 / 0

no własnie tutaj wszystko zalezy od kasy jaką się obraca. Z wiekiem mozna dojść do tych 4 tysięcy

0 / 0

No na początku nikt nigdy i chyba w żadnym zawodzie nie zarabia kokosów, początki dla takiego specjalisty to około 2000 złotych/miesiac.

0 / 0

Dobra, może i tak, ale jak się zaczyna to nie można liczyć na taką kase, na pewno nie, słyszłem że 1800 to norma

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...