Trendsetter wynagrodzenie

Trendsetter zarabia powyżej 3000 złotych miesięcznie na spokojnie

0 / 0

Trendsetter zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

wydaje mi się, że taka minimalna stawka tutaj to te 3000 zł netto

0 / 0

Różne rzeczy tak Wam powiem, generalnie kasa się zgadza powyżej 3000zł

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

2000 złotych to jest podstawa, ale zazwyczaj dochodzi premia<br />

0 / 0

Jak 2,5 tysiąca to spoko kwota ciekawe czy to podstawa czy z prowizją jakąś

0 / 0

mój znajomy pracuje na takim stanowisku i dostaje kolo 2,5 tyś po rocznym stażu

0 / 0

no powiem wam, że tak nawet koło 3-5 tys. zł na miesiąc można dostać

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

zwykle pracodawca jak startuje to zaczyna z przysłowiowej dwójki tj 2 tyś miesięcznie, ale o ten tysiąc na start można powalczyć więcej

0 / 0

Trendsetter nie dość że jest dość ciekawym zawodem, to jeszcze nieźle płatnym ponad 4 tys

0 / 0

Jako trendsetter można liczyć na zarobki w okolicy 3-4 tysięcy, na więcej raczej nie ma co liczyć.

0 / 0

Branża jest wymagająca, ale wydaje mi się, że przeciętna pensja dla trendsettera wynosi około 4 tysiące zł.

0 / 0

Dokładnie, na start nie proponują wiecej jak 2-2,5 tysiące, dopiero z doświadczeniem więcej.

0 / 0

taak, ale to sa maksymalne, jako poczatkujący zarobisz ledwo 2 tys.

0 / 0

Potwierdzam, zarobki w branży najczęściej wynosza około 3-4 tysiące, oczywiście z premiami.

0 / 0

Na trendsettera średnie zarobki wynoszą pewnie około 4 tysięcy złotych, więc raczej warto.

0 / 0

Trendsetter nie wiele osob pewnie wie czyms nie zajmuje ale cos 3500 tys zl miesiecznie sie zarobic, w wiekszych firmach mozna nawet i wiecej sie dorobic.

0 / 0

To ja zarabiam bardzo podobnie netto wychodzi mi 3700 z groszami.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...