Zarobki Fotoreporter

Fotoreporter zarabia koło 4000 zł brutto. Zdecydowanie za mało. Powinien zarabiać tyle, aby mógł sobie bez zbędnych wyrzeczeń pozwolić sobie na kupno odpowiedniego sprzętu. Ja na swój aparat Nikona http://takietanie.pl/prod-lustrzanki-cyfrowe/nikon-d810.html. Musiałem odkładać ponad dwa lata.

0 / 0

Fotoreporter zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

Fotoreporter zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Fotoreporter zarobi na początek przynajmniej 2400 netto na miesiąc

0 / 0

Fotoreporter zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

mysle, ze jak na wlasna dzialanosc to ze 5 tysciecy moze wyciagnac smialo

0 / 0

zalezy gdzie zostaniesz zatrudniony czy to praca czy tv ale cos ok 3000tysiecy pewnie

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

fotoreporter który naprawdę bardzo się stara to może mieć około 2500- 3000. Najczęściej jest to umowa zlecenie lub o dzieło

0 / 0

Zarobki są bardzo zróżnicowane, bo można zarabiać i 2500, a i można nawet z 5-6 tysięcy.

0 / 0

Wszystko zależy od agencji, ale początkujący fotoreporter zarabia w granicach 2500zł, więc całkiem nieźle.

0 / 0

myślę, że minimalnie zarabia się około 2500 zł, ale maksymalnie można nawet do 6000 zł dojść

0 / 0

zależy u ilu osób pracujesz, jak jestes dobry w tym to cię polecaja innym wiec ponad 3000 tysiace mozesz zgarnac lub wiecej

0 / 0

fotoreporter to spokojnie może do 5000 zł zaorbić

0 / 0

Wydaje mi się, że wszystko zależy od zakłady, ale średnio fotoreporter zarabia w okolicach 3 tysięcy zł.

0 / 0

Jest ciężko się przebić, chyba, że ktoś ma zacięcie do tego

0 / 0

moj kolega sie bawil w to i ta wyciagal cos ponad 2000 ty zl ale nie byla to praca na pelny etat. teraz ponoc wiecej jz ztego ma. ale ile to nie wiem

0 / 0

Powiem szczerze że to praca dobra jest na zlecenia, często sam za jedno zlecenie mam 3 tysiące, ale ze zleceniami jest też tak że nie wiadomo czy się trafią

0 / 0

moim zdaniem na spokojnie można wyciągnąć 2 tysiące, A są przecież i lepsi...

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...