Socjolog zarobki na tym stanowisku.

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Socjolog zarabia minimalnie od 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

zalezy czy pracuje na uczelni czy w jakis instutuacjach bo na pwno cos kolo 5 ma

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

to nie prawda. Na uczelniach profesorowie mają dużo lepszą kasę

0 / 0

wykszałcenie humanistyczne dzisiaj nikomu zarobków powyżej 5 tyś nie da

0 / 0

socjolodzy to mogą liczyć na nie więcej niż 3000 zł miesięcznie

0 / 0

socjolog teraz ma marne stawki do ok 3 tys najwięcej

0 / 0

Zatrudniony socjolog na uczelni ma z 2000 tysiace, ale przeciez moze byc zatrudniony w kilku innch miejsach pracy wiec moze nawet mies z 6000 tysiecy.

0 / 0

bardziej się opłaca otworzyć swoją praktykę, wówczas co miesiąc wpada jakieś 2-3 tyś.

0 / 0

Trudno znaleźc prace obecnie, stawki marne - jakieś 13 złotych za godzinę.

0 / 0

Trudno w dzisiejszych czasach dostac więcej niż 3 tysiące, ale jest to czasem możliwe.

0 / 0

w zależności gdzie, czy to uniwersytet czy jakaś państwówka inna (no i jaki stopień naukowy), ale tak minimalnie to około 2000 zł

0 / 0

Socjolog nie zarabia jakoś bardzo dużo, jak mówi Sara bywa i 1400, ale ponad 2k też się trafia, ogólnie mało opłacalny zawód

0 / 0

Dajcie spokój, 5 lat socjologii na UW, zaliczona statystyka na 5 i mam 1400 na rękę, ale pracuję w zawodzie.

0 / 0

To racja, zależy gdzie się trafi, ale standardowo 2200-2700 o więc ej bez doświadczenia trudno.

0 / 0

Nie wiem jakie jest wasze odczucie ale dla mnie ta praca powinna być lepiej opłacalna - dostaję 1400 w państwówce, liczyłbym chociaż na 1000 więcej.

0 / 0

Mi się wydaje że raczej około 2500, mam dwóch znajomych w tym fachu i jedna zarabia 2200, a druga 2500

0 / 0

Chyba pracę w tym zawodzie :) No ale racja zarobki są w granicach 3000 złotych.

0 / 0

Ciężko znaleźć zawód w tym zawodzie, ale średnie zarobki to 2500 - 3500

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...