Chemik wynagrodzenie na tym stanowisku

Chemik zarabia tak w przybliżeniu lekko ponad 2000 zł na miesiąc

0 / 0

To chyba zalezy od firmy, ale mysle ze spokojnie ok 4000tysiecy dostanie w duzej korpo

0 / 0

Chemik zarobi minimalnie spokojnie powyżej 3000 zł

0 / 0

ale na samym pocxatku raczej wiecej niz 1,2 sie nie zarobi

0 / 0

mysle ze te zarobki na poczatku nie sa jakies duze ale slyszalem ze i ponad 6 tys

0 / 0

No to są dobre pieniądze, przynajmniej 4000 złotych i fajnie bardzo

0 / 0

bez umiejętności własnego myślenia może być ciężko - ponoć 8 tyś można dostąć ale nie od razu

0 / 0

nie mając doświadczenia niestety nie ma co liczyć na to, że dostanie się więcej jak 1900

0 / 0

Od razu po studiach nie ma co liczyć na kokosy, tak 2500 na start proponują i umowa zlecenie.

0 / 0

Jeżeli ktoś ma doświadczenie i wykształcenie zawodowe to lekką ręką 4,5 tyś można dostać

0 / 0

No 4 tysiące to jest taka najmniejsza wielkość zarobkowa, ale można dobić też do 6 tysięcy.

0 / 0

Nie jest łatwo trafić na takie laboratorium, zazwyczaj dają coś koło 4000

0 / 0

W lepszym laboratorium można zarobić do 6000 złotych netto

0 / 0

Ja mam lekko ponad 4 tysiące i to brutto, ale mam dopiero 2 lata doświadczenia.

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

a ja slyszalem ze mozna jako chemik zarobic nawet i 6 tysiecy wiec sporo

0 / 0

To wygląda tak, że mniej niż 4 tysiące w tej branży się nie zarabia, więc nie ma raczej na co narzekać.

0 / 0

Chemik dostaje około 4000 złotych miesięcznie za swoją pracę

0 / 0

Wszystko tak na prawdę zależy od firmy, ale chemik może zarobić maksymalnie ok. 6 tys.

0 / 0

z tego co ja się orientuję to 3900 zł to raczej minimalna stawka, która może dobić nawet do 6000 zł :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...