Instruktor Sportów jakie ma wynagrodzenie?

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Unstruktor Sportow zarabia tak w przybliżeniu lekko ponad 2000 zł na miesiąc

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

jeśli ma się znane nazwisko to można nieźle zarobić .

0 / 0

Dokładnie tak jak mówisz @golec. Moja instruktorka od tenisa zarabiała średnio 150 zł za godzinę pracy.

0 / 0

Mi się wydaje, że nie można narzekać bo to powyżej 6000 złotych jest

0 / 0

prowadząc swoją działalność spokojnie się zarobi od 4 do 6 tysięcy odliczając wszystkie koszta

0 / 0

Zalezy jaki sport, ale takie sezonowy to do 60 złotych na godzinę moim zdaniem.

0 / 0

PRacując w czyimś fitness albo siłowni to zarobki rzędu 2,5 tyś powinny być zadowalające.

0 / 0

Zalezy jeszcze jaki sport, ale instruktor pływania 2500 złotych.

0 / 0

na pewno te 5 tys to jest już stawka maksymalna raczej

0 / 0

Praca raczej na stawkę godzinową, więć godzina ok 100 zł zależy z jakiej dziedziny, na miesiac ponad 5000 tys sie uzbiera

0 / 0

a minimanie to na pewno ok 2000 zl będzie z tego co wiem

0 / 0

Instruktor sportów to nawet ciekawe zajęcie, ale pewnie maksymalna stawka dla niego to 3 tys. zł

0 / 0

No co Wy, ja w zaleznosci od sportu - snowboard, pływanie, ale wakeboard i tym podobne biorę od 40 do 100 za godzinę.

0 / 0

Doświadczenie i wykształcenie sporo mogą zmienić - widzę to na swoim przypadku gdzie mi zaproponowano 1400 zł

0 / 0

po AWFie spokojnie można liczyć na jakieś 3500 - jak ktoś ma farta oczywiście.

0 / 0

Wszystko zależy jeszcze jakich sportów dotyczy nauka - uczę pływania i dostaję 1800

0 / 0

No to ja się idealnie łapie w tym zakresie, bo mam na rękę około 2600 miesięcznie,ale roboty trochę szukałem

0 / 0

Tutaj niestety nie ma dużych pieniędzy od 2000 do 3000 złotych

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...