Instruktor Sportów jakie ma wynagrodzenie?

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Unstruktor Sportow zarabia tak w przybliżeniu lekko ponad 2000 zł na miesiąc

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

jeśli ma się znane nazwisko to można nieźle zarobić .

0 / 0

Dokładnie tak jak mówisz @golec. Moja instruktorka od tenisa zarabiała średnio 150 zł za godzinę pracy.

0 / 0

Mi się wydaje, że nie można narzekać bo to powyżej 6000 złotych jest

0 / 0

prowadząc swoją działalność spokojnie się zarobi od 4 do 6 tysięcy odliczając wszystkie koszta

0 / 0

Zalezy jaki sport, ale takie sezonowy to do 60 złotych na godzinę moim zdaniem.

0 / 0

PRacując w czyimś fitness albo siłowni to zarobki rzędu 2,5 tyś powinny być zadowalające.

0 / 0

Zalezy jeszcze jaki sport, ale instruktor pływania 2500 złotych.

0 / 0

na pewno te 5 tys to jest już stawka maksymalna raczej

0 / 0

Praca raczej na stawkę godzinową, więć godzina ok 100 zł zależy z jakiej dziedziny, na miesiac ponad 5000 tys sie uzbiera

0 / 0

a minimanie to na pewno ok 2000 zl będzie z tego co wiem

0 / 0

Instruktor sportów to nawet ciekawe zajęcie, ale pewnie maksymalna stawka dla niego to 3 tys. zł

0 / 0

No co Wy, ja w zaleznosci od sportu - snowboard, pływanie, ale wakeboard i tym podobne biorę od 40 do 100 za godzinę.

0 / 0

Doświadczenie i wykształcenie sporo mogą zmienić - widzę to na swoim przypadku gdzie mi zaproponowano 1400 zł

0 / 0

po AWFie spokojnie można liczyć na jakieś 3500 - jak ktoś ma farta oczywiście.

0 / 0

Wszystko zależy jeszcze jakich sportów dotyczy nauka - uczę pływania i dostaję 1800

0 / 0

No to ja się idealnie łapie w tym zakresie, bo mam na rękę około 2600 miesięcznie,ale roboty trochę szukałem

0 / 0

Tutaj niestety nie ma dużych pieniędzy od 2000 do 3000 złotych

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

5 najlepszych zawodów dla niezależnych
3 tygodnie temu
Chyba każdy z nas choć raz w życiu zamarzył o pracy, która nie będzie przywiązywać go do określonych godzin czy miejsca, w której poczuje się wolny… prawie...
Workation – szansa, czy pułapka?
20.04.2018, 14:24
Słoneczne popołudnie nad basenem, parasol dający nieco cienia, wygodny leżak i… laptop na kolanach. Dla wielu z nas brzmi to znajomo, dla niektórych całkiem...
Biurowy savoir-vivre – 7 zasad, których warto przestrzegać
18.04.2018, 14:19
Chyba wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są zasady dobrego wychowania. Warto zrobić odpowiednie wrażenie na innych, w szczególności,...