Ile zarabia Administrator Nieruchomości?

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

srednio pewnie tak od 2000tysiecy do 3000 lub wiecej zalezy w jakiej firmie cie zatrudnia

0 / 0

Administrator Nieruchomości to zarabia powyżej 3000 złotych netto miesięcznie

0 / 0

taki administrator nieruchomości to raczej mniej niz 2,5 tysica nie zarobi

0 / 0

Podjerzewam, że wynagrodzenie zaczyna się w przedziale od 2000tysiecy i rosnie.

0 / 0

z tego co wiem to zarabia się na tym stanowisku około 3000 zł średnio

0 / 0

w dużych miastach może i ma szanse na taką kasą, ale w mniejszych niestety nie...

0 / 0

Administrator nieruchomości jest w stanie zarabiać dobre pieniądze, nawet w okolicy 3500 zł.

0 / 0

nie spotkałem sięz sytuacją gdzie pracownik zatrudniony zarabiałby mniej jak 2 tyś zł.

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

Administrator Nieruchomości nie zarabia źle, średno wyciąga ok 3000 zł

0 / 0

Administrator nieruchomości ma wymagającą pracę, ale średnie wynagrodzenie wynosi 3500zł

0 / 0

Pewnie, że taki administrator nieruchomości to na początku może zarabiać w granicach 2500, a zawsze może się postarać o więcej.

0 / 0

wydaje mi sie, ze małe pieniadze to raczej też nie są, ale coś w granicy 4000 tysiecy ma na pewno.

0 / 0

z tego co mi wiadomo ze zarobki jako administrator nieruchomosci nie przekaraczaja 3,5 zl

0 / 0

Nie są to duże pieniądze ale nie są też małe bo słyszałem o 3000 netto

0 / 0

Administrator tego typu zarabia raczej mizerne pieniądze, jak na ten zawód, stawki to są od 2500 brutto i trochę idą w górę

0 / 0

Ja mam dokładnie 2482,50 złotych netto. Pozdrawiam.

0 / 0

Z własnego doświadczenia wiem, że startuje się od około 2300 na rękę

0 / 0

Ja przepracowałem rok i mam 2500 zł, mam nadzieję że to będzie rosło w miarę ze stażem pracy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...