Jakie wynagrodzenie ma Architekt Krajobrazu?

Architekt Krajobrazu zarabia powyżej 3000 złotych na rękę na miesiąc

0 / 0

dobry i ceniony architekt krajobrzu spokojnie 6500 zł zarobi

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

na początek to jak masz doświdczenie to liccz tak na 3000 zl netto.

0 / 0

po studiach można spokojnie zarobić coś koło 2 - 3 tysięcy

0 / 0

Da się tu zarobić około 3000 jak klientów jest nawet mało.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Zawsze mi się wydawało, że architekci krajobrazu zarabiają dobre pieniądze, do czasu aż siostra sie nie zatrudniła. Dostaje tylko 2500 na rękę.

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

prowadząc własną działalność ma to większy sens. Opłacając pracowników, działalność spokojnie z 5-6 tysięcy potrafi zostać

0 / 0

no wlasnie jak dojda jakies bonusy i premie to mysle ze skpokojnie 4 tys bedzie

0 / 0

architekt krajobrazu zatrudniony w firmie projektowej zaczyna od niewiele ponad 2000 zł,ale z doświadczeniem spokojnie dostanie i ponad 3,5 tys

0 / 0

Zalezy jaki projekt ma wykonać ale coś w granicach ok 1000 tyś za jeden, wiadomo,ze sie schodzi z tym,wiec ok 4000 tyś w miesiącu

0 / 0

Jeżeli pracuje u prywaciarza i jest to dobra i polecana firma to pewnie cos kolo 5000tysiecy ma zalezy tez moze na co jest projekt

0 / 0

oj nie zgadzam się. Z tego co wiem to spokojnie mozna liczyć na więcej

0 / 0

średnio to właśnie mozna tak zarobić w granicach 3000.

0 / 0

Dużo więcej niż 3100 nie zarobisz, w porywach 3600 można

0 / 0

Tą pracę projektową też trzeba znaleźć. Na etacie mam 3100 i chyba musi mi to wystarczyć

0 / 0

Polecam pracę projektową - można mieć i 2200 od projektu

0 / 0

W Warszawie siedzę w tym drugi rok i mam 2700 na rękę.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...