Zarobki Planista

mysle, ze spokojnie poczatkujaca osoba na tym stanwosiku moze liczyc na jakies 4 tysiace

0 / 0

Planista to pieniadze na poziomie powyżej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

poczatkowo pewnie tak to powiem ci ze i tak to nawet nie jest zle a pozniej wiecej mozna dostać

0 / 0

doświadczenie ciężko zdobyć, ale początkowo 2 tyś zarobicie

0 / 0

Zarobki to przeważnie ponad 5000 złotych miesięcznie

0 / 0

Myslę, że od 3000tysecy spokojnie dostaniesz na umowie o pracę.

0 / 0

Spokojnie 3-4 tysiące można wołac, jak ma sie 2 lata doświadczenia

0 / 0

Planista zaczyna od zarobków w okolicy 3500 złotych, ale później jest już tylko lepiej.

0 / 0

im większe doświadczenie tym kasa lepsza. Da radę 5 wyjąć

0 / 0

Zarobki to tak średnio są jakoś w okolicy 3500 złotych, niektórzy nawet wyciągają 5 tysięcy.

0 / 0

Po kilku latach pracy spokojnie dojdziesz do kwoty 4500

0 / 0

Myślę, ze tu zarobki zaczynaja sie od 3000 tysiecy złotych, pozniej masz pewnie wecej za jakis czas, zalezy w jakiej frmie pracujesz

0 / 0

dobry planista jest w stanie zaorbić do 3000 zł i wiecej

0 / 0

Ja za poprzedni miesiąc zarobiłem 4578 złotych, ale wyrobiłem blisko 40 nadgodzin.

0 / 0

Ja podobnie samej podstawy mam 4000 tysiące, a cała reszta to własnie premie.

0 / 0

Ja jako planista obecnie zarabiam około 5000, sporo zalezy od nadgodzin i premii.

0 / 0

Zarobki pianisty są dość wysokie, taki gorszy w knajpie to pewnie od 2000, ale ogólnie bywają i pianiści po 6 tysi

0 / 0

Ja również jako planista do spraw produkcji mam obecnie 4000-4500.

0 / 0

Przy tworzeniu MPZP można spokojnie liczyć na 10000 na projekt.

0 / 0

Ten zawód jest popularny, zwłaszcza planista produkcji, ja zarabiam teraz 5800 brutto.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...