Urbanista zarobki na tym stanowisku.

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Urbanista zarobi prawie 2000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

mysle, ze spokojnie koło 3 tysiecy zarobi, od razu pewnie dostanie umowę a pozniej wiecej

0 / 0

Urbanista to zarobki na poziomie 2500 zł netto miesięcznie

0 / 0

majac dosiwadzenie zarobisz nawet i 2,5 tysiąca oby tylko projekty były dobre

0 / 0

Wydaje mi się, że wraz z doświadczeniem rosną zarobki do 5 tys to spokojnie

0 / 0

Piękny zawód, perspektywiczny i zarobki przekraczają 4000 netto

0 / 0

zależy jaki jest właśnie staż pracy, ale tak koło 4000 to lekką ręką

0 / 0

4000 złotych można zarobić po 5 latach pracy na tym stanowisku

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Spokojnie taki urbanista zarabia 3200, choć maksymalnie może dostać około 3500, więc nie tak źle.

0 / 0

tak mnie też @eger obiło się o uszy, że tak na spokojnie to można koło 3200 zł zarobić

0 / 0

urbanistów nie potrzebują aż tylu na rynku, ale gdy już się ma umowę to spokojnie 3300 się dostaje

0 / 0

Dokłanie 3000 tysiace to nie jest zła kasa, myslę ze zalezy jeszcze od firmy jaka cie zatrudni ale na poczatek to idelanie

0 / 0

Ja jako urbanista zarabiam około 2500 tysięcy na rękę. Fakt faktem, nie są to jakieś duże pieniądze, ale podoba mi się moja praca i nie chciałbym jej zmieniać.

0 / 0

Urbanista zarabia raczej słabo (jak na ten zawód i obowiązki) ogólnie z tego co mi wiadomo i koledzy mówili to ze 2 tysiączki, no do trzech

0 / 0

2,5 tysiąca to kasa którą spokojnie można tu zarobić. Trochę dziwią mnie niektóre Wasze kwoty

0 / 0

nie no nie spotkałem się z zarobkami poniżej 2 tysięcy

0 / 0

Urbanistów nie potrzebują aż tak dużo, a kwestia zarobków raczej też nie jest do końca klarowna. Mi zaproponowali 1600...

0 / 0

3 z przodu jak najbardziej jest możliwa nawet z krótkim doświadczeniem

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...