Specjalista ds. Inwestycji Budowlanych jakie ma wynagrodzenie?

Specjalista ds Inwestycji Budowlanych zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

Specjalista ds. Inwestycji Budowlanych jest w stanei zarobic 4,5k<br />

0 / 0

Specjalista inwestycji ma z tego co mi wiadomo wynagrodzenie rzędu 2400 netto na miesiąc

0 / 0

Specjalista ds Inwestycji Budowlanych to zarabia powyżej 3000 złotych netto miesięcznie

0 / 0

z tego co ja sie orietnuej to mozna tutaj ok 4, 5 tysiaca zarobic

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Specjaliści tego typu zarabiają ponad 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

z tego co mi wiadomo to nawet na spokojnie do tych 4500 zł

0 / 0

Okres próbny to norma, a co do kasy to raczej normą jest 4000

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

Specjalista ds. Inwestycji Budowlanych to na rynku 4500 złotych

0 / 0

Firmy zwykle wymagają 5 lat doświadczenia, a wtedy zarobki spokojnie wokół 5 tyś oscylują.

0 / 0

jeżeli ktoś już zostanie awansowany na specjalistę to w okolicach 4000 będize się kręcił.

0 / 0

wiem ze wlasnie na stanowisku specjalsity ds inwestycji budowlanych mozna zarobic ok 4,5 tys

0 / 0

moim zdanim to wiele zalezy pzede wszystkim od staran i branży ale myśle że ok 5000 tys jest w stanie zarobic

0 / 0

I tak być powinno, bo wydaje mi się, że od tej kwoty należy zacząć negocjacje.

0 / 0

Ja gdybym szedł na rozmowe rekrutacyjna to nie zszedłbym poniżej 4500 na rekę.

0 / 0

To fakt, dosyć ciężko o takie kwoty na start, ale z 5 letnim doświadczeniem 5 z przodu w zasięgu.

0 / 0

Na początku jednak myślę, że ciężko o te 4000 złotych.

0 / 0

4,5 tysiąca to rzeczywiścia kasa o której można mówić przy tym stanowisku

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...