Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości wynagrodzenie

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości wyciągnie na rękę jakieś 5000

0 / 0

Specjalista ds pskiwania nieruchomościto zarobki powyżej 4000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

podjerzewam, ze zaczynaja sie stawki od 3 tysiecy w gorę, i prowizje do tego

0 / 0

Taki specjalista, o ile jest dobry, ma szansę zarabiać nawet 4 tysiące miesięcznie.

0 / 0

Minimalnie @blach to 3tys, a maksymalnie możesz zarobić nawet 6,5 tys. opłaca się

0 / 0

WIem,że Łatwo przyszło łatwo poszło. Warto jednak zdobywać dodatkowe dośaiwdzcenie zarobki to koło 3 tyś

0 / 0

wszystko zależy dla kogo się pracuje. Jeżeli z sieciami komórkowymi (pod stacje bazowe) to dla dobrego specjalisty 10000 nie będzie problemem

0 / 0

Razem z prowizją kwota potrafi przekroczyć 5000 złotych

0 / 0

No dokładnie, sama podstawa marna bo będzie te 2000 brutto, reszta to prowizja

0 / 0

Wszystko zależy od wyników, może być 2000 i może być 5000

0 / 0

no to tak ale minimalnie to wiem ze zarobi sie tutaj mniej wiecej ok 2 tysiecy

0 / 0

Wydaje mi się, że że maksymalnie specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości zarabia 6 tys zł.

0 / 0

niekiedy to właśnie zarabiasz te 4000 zł a czasem i do 6 tys dochodzi

0 / 0

Jest to ciężka i dość nieprzewidywalna branża, ale jak ktoś ma pojęcie to może zarobić 4 tys, niekiedy nawet więcej, ale trzeba się liczyć też z tym, że w następnym miesiącu może już nie być tak kolorowo.

0 / 0

no własnie i ta niepewność każdego miesiąca niestety...

0 / 0

Wszystko zależy od prowizji, w dobrym miesiącu mam ponad 7 tysięcy, ale w złym jakoś połowe tego.

0 / 0

zgadzam się. doświadczenie to tutaj podstawa. zarobki duże

0 / 0

praca ciekawa i nawet całkiem przyjemna jak ktos sie wdrazy w temat to moze nawet powyej 7000 zł wyciagac ale trzeba na prawde to dobrze robic, a tak na sam poczatek to cos powyzej 2000 tys.

0 / 0

Mając swoje wejścia spokojnie i 5000 jest do wyjęcia

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...