Jakie studoa wybrać?

Sprawdzaliście już ofertę tej uczelni http://eust.pl ? Prezentuje się naprawdę świetnie. Posiada wiele różnych kierunków dla humanistów i umysłów ścisłych. Jest w czym wybierać.

0 / 0

A sprawdzaliście już ofertę organizacji Elab? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://www.studia.elab.edu.pl . Pomagają w przebrnięciu przez proces rekrutacyjny. Dzięki temu mamy większe szanse na dostanie się na wymarzone studia. Myślę, że warto skorzystać z ich pomocy.

0 / 0

Pytanie tylko jak się dostać na takie studia, bo bo założę się, że wcale nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać.

0 / 0

Z praca w PL jest ciężko, więc może faktycznie lepiej wybrać studia w Anglii czyteż w innym państwie. Generalnie można dzięki temu wiele zyskać.

0 / 0

A nie lepiej studiować za granicą? Myślę, że jest to znacznie lepsze rozwiązanie.

0 / 0

A może lepiej wybrać jakiś kierunek na uczelniach w UK? Zerknij sobie tutaj http://swift.edu.pl/bedfordshire/kierunki/ może akurat coś przypadnie ci do gustu. Z tego co wiem to Swift prowadzi rekrutację na uczelnie Uni of Bedfordshire, Huddersfield, Sunderland, Northampton. Nie trzeba im nic płacić.

0 / 0

Pomoże mi ktoś w wyborze studiów? Jest tyle różnych kierunków, że nie wiem na co się zdecydować. Myślałam, aby pójść na psychologie biznesu http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyjna/zarzadzanie-i-stopnia/psychologia-w-biznesie,2,2,314,54,259 na WSZOP, ale czy to ma sens? Proszę, powiedzcie mi po jakim kierunku na pewno znajdę prace?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.