Zarobki na stanowisku Specjalista ds. Przetargów

Specjalista ds przetargów zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

mysle, ze oprocz podstawy zgarnai anwet jakeis premie wic ponad 6 tysiecy pewnei ma

0 / 0

mysle ze na poczatku mozesz liczyc na jakies 3000tysiace a pozniej zwiekszaja kase

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Spokojni ponad 4tysiace, tyle akurat ma moja koleznaka a pracuje 3 lata dopiero

0 / 0

Specjaliści od przetargów mogą zarobić aż do 4 tysięcy miesięcznie

0 / 0

jeżeli ktoś kalendarz expo ma w małym paluszku i jest świetnym organizatorem to powinien to stanowisko rozważyć

0 / 0

specjalista ds przetargów może liczyć na zarobki w granicach 2-3 tysiące

0 / 0

z tego co wiadomo ludziom na ten temat to tak maksymalnie do 3600 zł

0 / 0

Wiele zalezy od premii u mnie, ale w średnim miesiącu te 4 tysiące spokojnie mam.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

specjalista ds przetargu może miesięcznie zarobić 4 tysiące

0 / 0

Mając odpowiednie doświadczenie spokojnie można wyciągnąć od dwóch do czterech tysięcy

0 / 0

Specjalista ds. Przetargów to nie tylko premie, ale i pensja spokojnie sięgająca ponad 5000 złotych

0 / 0

podobno na tym stanowisku można maksymalnie zarobić do 3500 zł miesięcznie

0 / 0

nie prawda. Spokojnie ludzie zarabiają i po 6 tysi

0 / 0

Mysle, że 4 tysiące jest jeszcze osiągalne, ale powyżej dość trudno. Pozdrawiam.

0 / 0

na spokojnie można dobić nawet do 3500 zł, serio, tylko wiadomo i doświadczenie się liczy też :)

0 / 0

Mając trochę wiedzy i umiejętności spokojnie można miesięcznie przytulić z samej umowy 2,5 tyś.

0 / 0

Mi płaca spore prowizje jak się uda wygrac przetarg, podstawa minimalna, a wychodzi 3400 jakoś.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...