Wynagrodzenie Guwernantka

Guwernantka zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Guwernantka zarabia przynajmniej 8000 złotych netto na miesiac

0 / 0

Guwernantka zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

za granicą można więcej zarobić. Podobno da się do 3 tysięcy euro wyciągnąć w Niemczech

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

skąd w ogóle macie informacje o tak wysokich zarobkach tutaj?

0 / 0

Wiesz co, no guwernanci faktycznie czasami zarabiają mało, ale nie jest to jakaś zła i podła suma mimo wszystko, jest całkiem okkej, ponad 9000

0 / 0

hm na tym stanowisku to tak nie mniej niż 4000 zł miesięcznie

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

jeżeli dom w którym pracujesz jest na poziomie to tak

0 / 0

na tym stanowisku to podobno pensje mogą sięgać nawet 9000 zł miesięcznie z tego co mi wiadomo

0 / 0

jak pracujesz jako guwernatka długo to z 4 tys moze bedzie

0 / 0

Guwernantki mają całkiem niezłe zarobki, niektóre z nich nawet powyżej 10000 złotych, miazga totalnie

0 / 0

Ja kiedys pracowałam jako gumwernantka ale w polsce za 3000 tys a za grnaica cos pewnie ok 10 000 tyś

0 / 0

znajoma była guwernantką ze świetnym podejściem do ludzi i 2 jezykami obcymi, dostawała 9 tys zł

0 / 0

Guwernantka dostaje nawet i 10 000 złotych w zależności od doświadczenia i języka, którym się posługuje

0 / 0

Dobrze jest wyjechać do pracy właśnie jako guwernantka gdzieś bo to na polskie ponad 8 tysi, polecam

0 / 0

no pieniądze z tego sa mozna nawet do 9000 tys zl zarobic `takze praca dosyc oplacalna, ale tez za nic to nie ma, ale pieniadze sa jezeki tez warto umiec. taki zawod.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...