Zarobki Kamerdyner

pdoejrzwam,ze to wiele zalezy od ludzi czy rodzin ktore placa ale mysle, ze ponad 2 tysiace

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Kamerdyner zarobi prawie 2000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

Kamerdyner to zarobki około 4000 zł miesięcznie

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

zarobki kamerdynera zależą od doświadczenia i prezencji i zaczynają się od 2,5 tysiąca

0 / 0

no na tym stanowisku to tak na spokojnie koło 2600 zł miesięcznie

0 / 0

Też słyszałem, że 2500 zł to jest minimum jakie się dostaje na tym stanowisku.

0 / 0

2,5 tysiąca to minimum za jakie ludzie uprawiają ten zawód

0 / 0

Taka funkcja bardziej sprawdza się za granicą. W UK płacą od 1000 do 2000 funtóq

0 / 0

Niewielu jest chyba kamerdynerów w naszym kraju. Tacy to pracują u największych bogaczy, a tam zarobki nawet i 4 tysiące.

0 / 0

może być nie więcej niż jakieś 2 do 2500 zł na miesiąc, chyba , że może jakieś dodatki

0 / 0

nie da się tego moim zdaniem konkretnie okreslić

0 / 0

Wszystko zależy od tego gdzie jest zatrudniony kamerdyner, ale średnio jest w stanie zarobić 2 tysiące złote.

0 / 0

Kamerdyner zarabia ponad 3000 złotych, jeśli musi mieszkać, to nawet i 2x tyle

0 / 0

zależy czy to jest duży dom,dworek,willa :) i jak zamozni Państw, myślę,ze tacy ludzie zatrudniajacy kamerdynera są bogaci i ich stać by zapłacić 4000 tysiace miesiecznie

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

kamerdyner na pewno jest w stanie zaorbić ponad 3000 zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...