Rezydent wynagrodzenie na tym stanowisku

Rezydent zarabia przynajmniej powyżej 4000 złotych na miesiąc

0 / 0

zależy czego rezydent, ale mysle ze tak ogolnie to zarobki zaczynaja sie od 2tysiecy

0 / 0

Rezydent zarabia przynajmniej 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

Kasa tutaj to przynajmniej 3000 złotych, dobra kasa

0 / 0

u nich szczerze nie spodzeiwałbym się więcej niż 1900

0 / 0

Oj wiem, że zarobki mogą sięgać nawet 6 tysięcy, co nie jest mało.

0 / 0

pierwsze jaki to rezydent. Pewnie zarobi 2500 zł i nie ma prawie wydatków

0 / 0

Rezydenci zarabiają przynajmniej 40000 złotych netto

0 / 0

rezydenci minimalnie mają stawki koło 1900 zł ale tutaj nawet do 7000 zł miesięcznie

0 / 0

Praca czasem spokojna a czasem wszyscy właśnie na ciebie narzekają. 3000 zł powinien zarobić. Plus oczywiście różne przyjemności

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

pieniądze nie są z tego zawodu , wielkie ale tacy wakacyjni rezydenci nie płacą za pobyt

0 / 0

to nie dość, że fajna praca to i jeszcze nawet do 6000 zł można zarobić ;) warto!

0 / 0

z tego co mi wiadomo to zarobki plasują się od 2000 do 7000 zł miesięcznie więc ok

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Rezydent ma całkiem dobrze płatną pracę, bowiem 4000 złotych to norma.

0 / 0

noo @Metal to zalezy bo ja wiem ze maksymalnie to mozna zaoribc nawet ponad 7 tysiecy

0 / 0

No kasa nie jest najgorsza, ogólnie spokojnie w lepszej firmie wyciągniecie i nawet 7500 miesięcznie

0 / 0

Warunki w Polsce nie sa tak hojne jak za granica ale myslę ze coś w granicach 3000-4000 tysiecy u nas

0 / 0

rezydent zarabia jak na polski rynek pracy bardzo dobrze, koło 6-7 tys zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...