Szef Kuchni ile zarabia?

Raczej z małym doświadczeniem @awanturnik bo generalnie szefowie potrafią mieć ponad 5 tysięcy na rękę

0 / 0

Szef Kuchni do zarobienia ma tak przynajmniej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

no dobrze, ale jeśli chodzi o minimum to będzie ok 3000 zł netto.

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

nie ma duzo na poczatek ponad 2000tys pozniej mozesz isc po podwyzsze ponad 3000 wyciagniesz

0 / 0

Myślę, że średnio zarobki i tak przekroczą 3500 złotych netto

0 / 0

Dobry szef kuchni może mieć zarobki nawet w okolicy 5 tysięcy złotych, a to niezła sumka.

0 / 0

no ale więcej niż 5000 polskich złotych to raczej nie będzie.

0 / 0

tak szczerze to zależy to od rangi restauracji. Ale standardowo zarobki zaczynają się od 3 tyś w górę.

0 / 0

szef kuchni w dobrej restauracji nie mniej niż 4000 wyciągnie na miesiąc i premia

0 / 0

Jesli restauracja jest mała w małym mieście to niestety 2-3 tysiące.

1 / 0

Szef kuchni to dobrze płatny zawód, można zarobić ponad 5000 zł miesięcznie

0 / 0

Wszystko zależy jaka restauracja i prestiż, no ale 4000 to takie minimum.

0 / 0

w Warszawie 5 tysięcy to dla takiego mało. Wołają więcej

0 / 0

Zależy gdzie się pracuje. Zazwyczaj szefowie kuchni zarabiają powyżej 3500 zł, ale w dobrych restauracjach czy hotelach jest to nawet około 5 tysięcy zł.

0 / 0

Narzeczony jest szefem kuchni włoskiej zarabia nawet na czystko 3000tyś, ale są i czesto nawet podwyzki

0 / 0

Nawet i te mniejsze restauracje są w stanie zaoferować ponad 3500

0 / 0

szef kuchni jako szanujacy i z wyrobiona ma opinia moze nawet do 5000 tys zl wyciaagnac, alemysle ze od 3 000 tys mozna spokojnie w miare takiej dobrej restauracji no i oczywiscie napiwki

0 / 0

Pracuję w dobrej i znanej knajpie w Warszawie i 5 tysięcy za miesiąc to od jakiegoś czasu już norma dla mnie

0 / 0

Mi się udaje zarobić 4000-5000 ale to w okresie wakacyjnym jak teraz

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...