Kierownik Recepcji wynagrodzenie

Kierownik Recepcji na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

zależy od miejsca - ale średnio 3300 zł powinien zarobić

0 / 0

kierownik recepcji zarobi około 3900 zł brutto.

0 / 0

taki kierownis spokojnie zarobi kilka tysiecy tym bardziej, ze jak renomowanego cos jest

0 / 0

Kierownik Recepcji zarabia prrzynaajmniej 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

Mi się wydaje, że do zarobienia jest powyżej 4000 złotych miesięcznie

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

w centrum warszawy pracowałem i dostawałęm 5 tyś, potem nowe kierownictwo i się skończyło

0 / 0

zależy w jakiej recepcji, w dobrym hotelu to co najmniej 3 tysiące zł

0 / 0

Ja jak pracowałem, to dostawałem niecałe 3500 złotych brutto

0 / 0

Kierownik takiej recepcji zarabia minimum 40000 netto

0 / 0

mówisz oczywiście o dużych hotelach w dużych miastach - wtedy tak

0 / 0

3000 złotych w takim przeciętnym hotelu to normalka jest raczej

0 / 0

zależy gdzie pracuje, jak w renomowanym hotelu na przykład to nie mniej niż 4 tysiące

0 / 0

ale to nie jest już tak odpowiedzialne jak innego typu stanowiska kierownicze. Toteż maks 4 tysie

0 / 0

Kierownicy to zazwyczaj zarabiają dobre pieniądze, bo wiadomo - jest spora odpowiedzialności i dużo roboty. Dlatego też nie dostają mniej niż 3 tysiące zł.

0 / 0

Myślę, że coś ponad 3000-4000 tysiące, pewnie się da zarobić, moja siostra kiedys była kierownikiem recepcji w hotelu zarabiała 2500 .

0 / 0

ale to już musi chyba jednak jakiś czas siedzieć w tym zawodzie.

0 / 0

Kierownik recepcji to już bardzo poważne i odpiwedzialne stanowisko, słyszałam,że koleżanka znajomej ma 3500 netto

0 / 0

no niby tak, ale to już musisz trafić na wyjatkowo duza i bogatą firmę

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...