Recepcjonista zarobki

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

Recepcjonista to zarobki około 4000 zł miesięcznie netto

0 / 0

spokojnie można aplikować - w końcu 3 tyś nikogu nie wiadnik nic aż nagle do 3 wymi. nie tzeba więcej rozbudowywać

0 / 0

słyszałem, że teraz ciężko nawet o 2 tysiące - kiepsko

0 / 0

Myślę, że akurat ta praca jest bardzo zróżnicowana, można zarobić i 1,5 tysiąca, a i 3 mogą wpadać.

0 / 0

2000 zlotych miesięcznie, ale jak zna się już angielski

0 / 0

podejrzewam, że umowa o prace i około 2000tysiecy miesiecznie.

0 / 0

recepcjonista w renomowanym hotelu zarobi 3-4 tysiące złotych

0 / 0

W małym hotelu można liczyć na jakies 2500 złotych.

0 / 0

Dużych pieniędzy nie ma, od najniższej krajowej do 2200 raczej

0 / 0

Na recepcji w dobrym hotelu mozna mieć 3 z przodu i do tego jeszcze napiwki.

0 / 0

Częściej można się spotkać z kwotami nie przekraczającymi 2000

0 / 0

@Zosia no wlasnie to zalezy gdzie sie pracuje ale obstawiam ze wiecej niz 2,5 nie bedzie

0 / 0

Recepcjonista zarabia jakoś od 1800 złotych do 2500, ale bywają też bardziej ekskluzywne miejsca

0 / 0

recepcjonista na start ma 1800 zł. praca spokojna ale dla kogoś kto lubi stały kontakt z klientami

0 / 0

jako recepcjonistka z dwoma językami obcymi dostałam na start 2000 zł ale wiem że można dostać podwyżkę u mnie do 2400 zł

0 / 0

Przez dwa lata pracowałam na recepcji i niestety zarabiałam niewiele, bo 1700, więc te wasze 2300 to dobre pieniądze jak na to stanowisko.

0 / 0

No to kiepsko faktycznie, ja na start dostałem 2300, ale w stolicy.

0 / 0

No to miło macie, ja w hostelu dostaję jakieś 1400 :(

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...