Zarobki na stanowisku Kierownik Sali

kierownik Sali - jego średnie zarobki to 5000 złotych

0 / 0

podejrzewam, ze łatwa kasa to jest, przy tym sie nie narobisz bo masz ludzi a co miesiac wpada jakies 6 tysiecy

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Kierownik Sali zarabia powyżej 6000 złlotych normalnie tak jest

0 / 0

mysle, ze na poczatku az tak duzo nie ma moze jakies 2500tysiaca netto a pozniej mzoe 6 ?

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Kierownik Sali to zarobki powyżej 4000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

mysle ze minimalne zarobki na tym stnaoiwsku wynosza ok 4,5 tys

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

zalezy w jakiej branży ale mysle ze spokojnie dadza ci pierw z 4000tysiace zlotych

0 / 0

Oj ale z 6 tysięcy też można zgarnąć @himen, ale no wiadomo, kierownicze stanowisko.

0 / 0

teraz płacą koło 4-5 tysięcy w zalezności od widzi mi się.. no i może trochę doświadczenia

0 / 0

kierownicy sali to mają tak nawet do 6000 zł miesięcznie :)

0 / 0

Jak to na stanowisku kierowniczym, zarobki są dobre, bo nawet z 5 tysięcy złotych.

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

Zarobki na stanowisku kierownika sali nie są jakieś bardzo szalone, ale spokojnie 4 tysiące można dostać.

0 / 0

no własnie wydaje mi się , że w restauracji to maks na co może liczyć . Przynajmniej w takich średniej klasy

0 / 0

Kierownik sali zarabia nieźle, nawet ponad 5000 złotych, albo nawet wyżej jeśli się jest ekspertem

0 / 0

Mozna zarobić nawet 6 tysięcy, ale sala musi miec branie wsród klienteli.

0 / 0

ja na sam początek dostałem 4500 zł ale wiem że z czasem będę mógł negocjować więcej

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
19 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...