Ile zarabia Statysta?

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

statystta to robota dodatkowa wiec i kasa słaba jest

0 / 0

Statysta do zarobienia ma tak przynajmniej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

Statysta no nie ma dużych zarobków, bardzo różnie to jest. Zwykle za dzień jest tak 50-100 zł.

0 / 0

Statysta nigdy nie zarabia kokosów, ale praca przyjemna. Tak do 2 tysięcy maks

0 / 0

Miesięcznie zarabia się tutaj przynajmniej 2000 złotych

0 / 0

Chyba stawka płatna za cały dzien wynosi ok 50 zł ale nie jestem pewna

0 / 0

oprócz wzięcia udzialu w fajnym wydarzeniu plusów nie ma. Za godzinę też płacą koło 15 zł

0 / 0

Ja widziałem teraz ogloszenia, gdzie daja 100 zł za 8h i w tym jest obiad.

0 / 0

no statyści to chyba nie więcej niż tak 1600 zł miesięcznie ;)

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

No są takie i to właśnie jest większość, więc nie da się zarobić dużych pieniędzy jak za 4 h dają ci te 70 zł i to się zdarza raz na tydzien może.

0 / 0

W zależności od produkcji są takie które za 3-4 godziny oferują raptem do 90 zł.

0 / 0

statysta dostaje za dzień pracy około 100 zł, chyba, że wymagane jest posiadanie jakiegoś rekwizytu to stawka się podwaja

0 / 0

za dzień zdjęciowy zazwyczaj jest kilka stówek tylko

0 / 0

Na samym początku to zarobki dla statysty nie są porywające, ale zarabia od tysiąca złotych.

0 / 0

Jesteście przekonani że tyle dostaniecie ? Ja ostatnio za zlecenie raptem 900 zł dostałem

0 / 0

No to też zależy ile czasu spędzi na planie, ale z tego co mi wiadomo więcej niż taka najniższa krajowa to nie dostanie.

0 / 0

statysta na pewno może zarobić kilka tysięcy na pewno

0 / 0

Myślę, ze to są stawki godzinowe wiec cos w granicach 50-100 zł za godzine lub dzień całego nagrania.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...