Jakie wynagrodzenie ma Blogger?

Blogger zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

Blogger zarabia nawet i 5000 złotych za wpis jak jest dobry

0 / 0

blogger zarobi okołon 3500 złotych - tak słyszałam

0 / 0

zalezy taki poczatkujacy to mysle, ze spokojnie cos okolo 1000tysiaca złotych to nie malo

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

zalezy bo te slawne blogerki tylko z tego sie utrzymuja i jak widac starcza wiec kilka tysiecy

0 / 0

Patrząc na niektórych to odnoszę wrażenie, że można nawet około 10-20 tysięcy miesięcznie wyciągać

0 / 0

teraz stalo sie to bardzo modnym sposobem na zycie , mysle ,ze od 1000tysiaca się zavzynają

0 / 0

No bloger to ma kilkanaście tysięcy za wpis sponsorowany

0 / 0

Zalezy jaki blogger, jak znany to za wpis sponsorowany mozna brac kilka tysięcy.

0 / 0

nieprecyzyjne pytanie. Zarobki wahają się od 0 do 10000 zł. Wszystko zależy od "wstrzelenia" się w temat i popularności

0 / 0

zarobki bloggerów są bardzo zróżnicowane, jednak nie jest mniej 3000 zł

0 / 0

pracowity blogger o ustalonej marce zarobi miesięcznie na reklamach nawet kilkanaście tysięcy

0 / 0

no powiem wam, że jeśli nie wliczać barterów to nawet koło 3000 zł można zarobić

0 / 0

w zależności od stopnia czytelników ilości itd, ale na początku koło 2000 zł miesięcznie jest możliwe

0 / 0

nawet ci początkujący blogerzy minimalnie są w stanie zarobić około 3000 zł miesięcznie

0 / 0

Konkretnych kwot nikt nie podaje no ale wydaje mi się, że co najmniej 3000

0 / 0

bloggerzy to zarabiają prawie, ze miliony teraz min 5 tys

0 / 0

Trzeba dobrze chwycić w sieci, żeby zarobić te 3000 złotych nawet

0 / 0

w zależności od liczby czytelników, ale wydaje mi się, że mniej niż 3-4 tys. zł miesięcznie się nie zejdzie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.