Kierownik ds. Zakupów zarobki na tym stanowisku.

Kierownik Zakupów to kasa wysokości ponad 4000 złotych

0 / 0

kierownik na tym stanwoisku mysle, ze spokojnie moze zarobic lekka reką ponad 10 tysiecy

0 / 0

Kierownik Zakupów bez większych przeszkód wyciągnie miesięcznie powyżej 2400 netto

0 / 0

samo stanwosiko kierwniak daje wynagrodzenie duzo ieksze wiec tak 4 tys i wiecej

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

tylko trzeba mieć zdecydowanie więcej doświadczneia w tym co się robi

0 / 0

zależy od doświadczenia ale podobno na spokojnie tak nawet 3200 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Za 1418 ł miesięcznie w systemie zmianowym było bo stać jeździć jagularem i swoją żonę obwodzie po wlosciach Kiedyś było powiedzenie na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści a teraz powinni wisieć polscy Ala biznesmeni złodzieje

0 / 0

Colianski to zlodziej nieda. Polakowi zarobic

0 / 0

No nie jest to źle, ale jak na stanowisko kierownicze 3500 to nie jest dużo, tym bardziej, że ja zarabiam tylko 3 tysiące...

0 / 0

Średnia pensja dla kierownika ds. zakupów wynosi około 3500zł, całkiem nieźle jak na początek.

0 / 0

To wszystko zależy tak naprawdę od samego pracownika, ale 4 koła jak najbardziej do osiągnięcia.

0 / 0

może i 4 tys zaorbi, ale jednak średnia wychodzi po 3 tys

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

kierownik dobry zarobi i 4 tys na pewno wiec to dobrze jednak

0 / 0

no jasne, że tak, na pewno ok 5 tys to średnia zarobków

0 / 0

Kierownik, myśle ze z pewnoscia ok 5000 tyś miesiecznie juz wliczajac premie, ale dodatkowo tez jakies bonusy są

0 / 0

To w końcu stanowisko kierownicze, ja zarabiam cztery tysiące i to lekka ręką.

0 / 0

mysle ze do 3000 tys zl mozna wyciagnac jako kierownik do spraw zakupow ale chyba na wiecej ne ma co liczyc, chyba ze ma sie spore dosiwadczenie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...