Kierowca Zaopatrzeniowiec Dostawca ile zarabia?

myslę, ze nie wiecej niż 4 tysiace mają, zalezy od firmy, czy dobrze rozwinieta i branży

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

zaopatrzeniowiec wyciągnie na reke jakieś 2500 złotych

0 / 0

No to jest tak około trzech tysięcy, w gorszych miesiącach niewiele mniej @babag.

0 / 0

Tutaj chyba ponad trzy tysiące to jest maksimum ciekawe ile w gorszych miesiącach

0 / 0

na własnej działalności na pewno człowiek jest w stanie więcej zarobić. NA umowie dostawałem z 15% mniej

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

3000 owszem zapłacą, ale nie na start i nie przy 160 godzinach miesięcznie.

0 / 0

Widziałem ostatnio ofertę gdzie dawali 2500 złotych netto

0 / 0

tak to prawda zazwyczaj na tym stanowisku zarabia się tak około 3000 zł miesięcznie

0 / 0

to chyba tylko dobry kierowca, zwykle jest to ok 3000 zł

0 / 0

taki kierowca to spokojnie moze się starać o 4000 zł

0 / 0

Myślę, że minimalne zarobki dla zaopatrzeniowca są wyższe niż 2 tysiące złotych.

0 / 0

Kierowca zaopatrzenia zarabia jakieś 2000 zł na początek, ogólnie praca ciężka nie jest, chociaż często bardzo rano trzeba wstać.

0 / 0

Zaopatrzeniowiec może średnio tak koło 2500 złotych zarobić.

0 / 0

Ja ostatnio zarobiłem 2800 z premią na rękę. Pozdrawiam.

0 / 0

kierowca zaopatrzeniowiec dostawca raczej jakis wielkich pieniedzy nie zarobi mysle ze 3000 ty zl to juz taka bardzo gorna granica, doktoreej tez ciezko dojsc.

0 / 0

To prawda, cięzko tutaj o dobre zarobki, ale praca przyjemna, powyżej 3 tysięcy naprawdę trudno wyjść.

0 / 0

Da się też i powyżej 2500 ale to już ciężko trafić.

0 / 0

Dużych pieniędzy nie ma, bo można zarobić tak koło 2000 - 2500 złotych.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
19 godzin temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...