Specjalista ds. Importu zarobki

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Specjalista ds. Impotu to zarabia powyżej 3000 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Specjalista ds. Importu zarobi około 4000 złotcyh

0 / 0

Specjalista ds Importu to zarobki około 4000 zł miesięcznie

0 / 0

No powiem Wam, ze ze 4000 to musi zarabia, nie ma opcji

0 / 0

w firmie zagranicznej można ładne pieniądze zarobić. Nawet do 4 tyś

0 / 0

tutaj na spokojnie można liczyć na zarobki koło 3900 zł

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

może ni na początku, ale po pewnym czasie na pewno .

0 / 0

jeżeli ktoś sukcesywnie w jednej firmie zdobywa doświadczenie to na takim stanowisku powinien zarobić ok. 3,7 tyś

0 / 0

wszystko zależy od firmy, w dobrej zarobki wahają się w granicach 4-5 tysięcy miesięcznie

0 / 0

takie stanowisko zwykle bywa w dużej firmie a więc i zarobki zaczynają się od 3 tysięcy i w góre

0 / 0

Rozmawiałem z niejedym goscirm ktory pracuje JakospecjAlista. To zyciows szansa

0 / 0

4000 brutto to typowa stawka dla kogos z doświadczeniem i jednym językiem obcym.

0 / 0

Moja dziewczyna pracuje jako specjalista ds. importu i zarabia 4000 złotych plus 500 złotych premii zazwyczaj.

0 / 0

wiem ze w firmie jako specjalsita do spraw importu mozna zarobic tak mniej wiecej 4 tysiece

0 / 0

Potrzeba tu znać co najmniej angielski i miec wykształcenie transportowe, ale 4-5 tysięcy powinni zaproponować.

0 / 0

Specjalista ds importu zarabia calkiem niezle w granicach 4000 zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...