Zarobki na stanowisku Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Specjalista ds Zamówień Publicznych w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

Ja uważam, że da się zarobić powyżej 4000 złotych na miesiąc

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Mając kilka lat doświadczenia spokojnie dojdziesz do 4000 netto

0 / 0

z tego co wiem to tak od 2600 do 7000 zł można zarobić

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

To ciekawe w jakiej firmie takie pieniądze dają, że się 7600 zarabia. Ja dostaje tylko i aż 4 tysiące. Niby nie mam na co narzekać, ale wiadomo, że wolałoby się więcej...

0 / 0

uaa tutaj podobno to można nawet dojść do wypłaty co miesiąc wynoszącej 7600 zł

0 / 0

tylko kogo teraz nazywamy wybitnym specjalistą. Kasa raczej bliżej 3 tysięcy

0 / 0

wybitny specjalista w tej dziedzinie podobno może mieć i ponad 7500 zł

0 / 0

z tego co sie orneituje to raczje mniej niz jakies 2,6 tys to sie nie zarobi

0 / 0

Słyszałem właśnie o takich stawkach jak 2500, no ale raczej jest o 1000 więcej.

0 / 0

to zalezy gdze sie pracuje, no ale wiem ze na pewno mniej niz 2600 to sie nie zarobi

0 / 0

na sam początek można śmiało wymagać więcej niż 2600, z doświadczeniem można liczyć nawet na 7000 zł

0 / 0

Jak byłem na rozmowie właśnie na to stanowisko to zaproponowali mi jakieś 3 tys zł, a słyszałem wcześniej od znajomych, że można nawet i 6 tys zarabiać.

0 / 0

Ja niby lepiej, bo tak między 2600 a 2800 zł, to jest kasa w miarę, ale oczywiście nie zadowala w 100%

0 / 0

Ja nigdy nie dostawałem tyle co kontrakt przewidywał czyli jakieś 2200

0 / 0

Pamiętam jak pracowałem z kierowniczką przy zamówieniach publicznych i patrzyłem na faktury i wypłaty to ona spokojnie dostawałą 7500...

0 / 0

Może od stażu pracy, u nas od tego zależy, bez doświadczenia około 2500, z większym doświadczeniam około 5000

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...