Ile zarabia Pracownik Produkcji?

w zaleznosci od firmy wiadomo, ale jakieś 2800 złotych

0 / 0

wczensiej kilka lat temu kiepsko a teraz spkojnie wynagrodzenie do 3 tysiecy dochodzi.

0 / 0

zarobki pracownika produkcji są zależne od firmy, ale jakieś 2450 zł

0 / 0

Pracownik na produkcji zarabia przynajmniej 3000 złotych netto

0 / 0

nie wiem nawet czy 3 tysiace da rade sie zarobic na takim stanowisku

0 / 0

Niestety zaczyna się od najniższej krajowej, do 2500

0 / 0

1800 złotych brutto to jest coś co często może was spotkać

0 / 0

niestety ale gdy nie ma się doświadzenia to i zarobki mizernie wyglądają bo coś koło 2 tyś

0 / 0

jeśli mowa o kwocie brutto to jakieś 2,5 tysiąca myślę obecnie

0 / 0

z tego co mi wiadomo to minimalnie można zarobić u nich na stanowisku koło 2100 zł

0 / 0

Zarobki tutaj wahają się od 1800 do 2500 z tego co mi wiadomo

0 / 0

pracownik produkcji na średniej hali po 2 tys zarobi

0 / 0

z tego co sie oreitnuje to na taim stanowisku to zarabia sie tak ok 2/ 2,5 tys. zlotych

0 / 0

Produkcja jak to produkcja. Nie zarabia się dużych pieniędzy, ale na takie 2300 spokojnie można liczyć jak firma dobra.

0 / 0

podobno minimalnie zarabia się na tym stanowisku tak około 2200 na rękę, można dojść nawet tak do 2600 zł :)

0 / 0

Ja u siebie w małej firmie mam 2300 i to chyba całkiem dobrze jak patrzę.

0 / 0

Produkcja, produkcji nie równa, ja na taśmie odrzucam wadliwe wyroby i mam 2200 na rękę.

0 / 0

Sa też firmy gdzie i 2500 brutto się wyciąga na miesiąc.

0 / 0

Na produkcji zawsze jest ciężko i maksymalnie to widziałem właśnie 1800 złotych.

0 / 0

Częściej to chyba ta najniższa krajowa a pewnie max to 1800

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...