Wynagrodzenie Piekarz

Piekarz zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

piekarz moim zdnaiem wcale nie zarbi zle bo podjerzewam ze jakies 3 tysiace lub wiecej

0 / 0

wynagrodzenie piekarza to średnio 4000 złotych na reke

0 / 0

piekarz chyba najnizsza krajowa, zaleyz jesczze w jakiej piekarnie i ile ma godzin?

0 / 0

Piekarz zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

W niektórych piekarniach płacą zaledwie te 4000 złotych brutto

0 / 0

piekarze w polsce to tak nawet do 4500 zł miesięcznie zarabiają

0 / 0

piekarze to zarabiają nawet tak do 4500 zł miesięcznie ;)

0 / 0

Piekarze zarabiają całkiem przyzwoicie, powyżej 4000 złotych nawet

0 / 0

na start piekarz dostaje średnio 2 tysiące, kiedy nabędzie doświadczenia to nawet dwa raz tyle

0 / 0

Myślę, że kwota przekraczająca 3500 złotych na pewno zadowoli takiego pracownika<br />

0 / 0

no nie mów, że takie pieniadze by Cię nie zadwalały

0 / 0

Jako piekarz nie masz co liczyć na więcej niż 4500 zł

0 / 0

no byc moze @Doty w jakis firmach mozna zarobic i prawie 5 tysiecy jako piekarz

0 / 0

Nie wiem skąd takie kwoty się tu wzięły, bo z tego co mi wiadomo piekarz zarabia jakieś 2-3 tysiące złotych.

0 / 0

piekarz zarobi pewnie cos około 2000tysiecy, nie wiem czy wiecej chyba ze ma jakies specjalne stanowisko wysokie.

0 / 0

Spokojnie minimalna stawka dla piekarza wynosi około 3 tys. zł, więc jest o co walczyć.

0 / 0

Sam piekarz ma sporo, bo od 3500 do nawet 4000 złotych.

0 / 0

no w lepszych piekarniach to nawet tak do 4200 na miesiąc można zarobić :) najniżej to nie mniej niż 3200 :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
wczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
przedwczoraj, 16:20
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...