Kupiec zarobki na tym stanowisku.

Kupiec zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

bardzo różnie - zależy tak naprawde co sprzedaje ....

0 / 0

zarobki kupca to około 4500 zł. wiec nie tak źle

0 / 0

kupiec zaczyna gdzies mniej wiecej od przedzialu 2-3 tysiace pozniej ma wiecej pewnie

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Kupcy zarobią powyżej 5000 złotych netto, dobra kasa w sumie

0 / 0

zależy od obrotności kupca. Bardziej wprawiony to nawet 4000 zł

0 / 0

Z doświadczeniem tak @mink ale bez to raczej koło trzech tysięcy masz

0 / 0

z tego co wiem to dużo zależy od doświadczenia, ale nawet tak koło 5000 zł

0 / 0

Zarabia się tu około 3000+-500 złotych, czasem idzie i zarobić lepiej, ale to trzeba trafić okazję.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Z premią do 5000 złotych można dobić bez problemu

0 / 0

mam własną działalność gospodarczą to można spokojnie zarobić do 4 tysięćy

0 / 0

podobno zarobki wynoszą tak od 3200 do 5000 zł co miesiąc, wydaje mi się, że to jest ok

0 / 0

Zalezy na jakich produktach pracuje i z czym ma do czynienia i jaka to branza, duzo zalezy od wlasnych umiejetnosci ale max to chyba z 7000 tys.

0 / 0

Czasem trafiają się dobre okazje i z prowizją wychodzi się na 6 tysięcy, ale zazwyczaj to 4000+-500 złotych.

0 / 0

to zależy od sezonu i towaru jaki masz do zaproponowania

0 / 0

ciężko dokładnie stwierdzić, ale przynajmniej 3500 zł da się zarobić przy umiarkowanie dobrym sezonie

0 / 0

dokładnie tez mi sie wydaje ze duzo zalezy od sezonu ale i od samego siebie co sie oferuje,mysle ze na poczatek do 3000 tysiecy netto

0 / 0

zarobki sa calkiem przyzwoite bo minimalnie mozna zarobic jakos tak okolo 3 tysiecy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
wczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
przedwczoraj, 16:20
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...