Specjalista Ds. Raportowania jakie ma wynagrodzenie?

Specjalista Ds. Raportowania jest w stanien zarobić 7000

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

to raczej za mało @ela minimum to jest tutaj pięć tysięcy oczywiście z odpowiednim wykształceniem

0 / 0

podejrzewam, ze kwoty pocxatkowo zaczynaja sie od jakis 2500 zł netto w gorę.

0 / 1

Specjalista ds Raportowania zarabia przynajmniej 3000 złotych netto

0 / 0

Mniej niż 5 tysięcy taki specjalista nie zarabia raczej.

0 / 0

podobno zarobki oscylują w granicy od 5 do 7 tys. zł miesięcznie

0 / 0

A ja wam powiem, że najmniej to zarobisz na pewno te 5 tyś. a najwięcej 7 tyś.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

ludzie na tych stanowsikach zarabiają na tyle, aby żyć godnie i spokojnie

0 / 0

ten kto ma doświadczenie spokojnie powinien dostawać 4-6 tyś. JEżeli ma mniej tzn. że go pracodawca roluje :)

0 / 0

jeżeli dorobicie się awansu wewnątrz jednej firmy to wynagrodzenie powinno być nieco wyższe.

0 / 0

ale na samym poczatku zarobki nie przekraczaja chyba raczej 5 tysiecy

0 / 0

taki specjalista może liczyć na prawie 7 tysięcy

0 / 0

Tutaj można zarobić te 5 tysięcy, ale oczywiście nie na start. Pozdrawiam.

0 / 0

na start na pewno mozna dostac 5000, a warto negocjowac o wiecej

0 / 0

mi proponowali z miejsca w większych firmach 5 tysiecy

0 / 0

Na dobry początek to 4000 złotych oferują, ale oczywiście można awansować.

0 / 0

Coś w tym jest niestety, dostaję 4800 i niby mi to wystarcza ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia

0 / 0

z tymi podwyżkami to bywa przecież różnie, częśto obiecują a ich nie ma, ja za miesiąc pracy dostaję 5100 i na podwyżkę się nie zapowiada

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia dodania wypowiedzi na forum (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy). Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

Wpisy z naszego bloga

15 godzin temu

4 zasady efektywnej pracy zdalnej

Zastanawiasz się, jak być skutecznym i uniknąć frustracji, pracując zdalnie? Masz problem ze skupieniem się, chociaż zawsze uważałeś, że praca w domu to spełnienie...

Zobacz więcej
przedwczoraj, 14:39

Czy hobby może pomóc w karierze?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego warto mieć hobby? Czasem można spotkać się z opinią, że to coś, co przychodzi naturalnie i nie trzeba tego...

Zobacz więcej
przedwczoraj, 09:18

GoWorkowe EB – jak my to robimy? cz. II

Działania EB w GoWorku rozwijają się z dnia na dzień! Postanowiliśmy podzielić się z Wami pierwszymi efektami naszych długofalowych akcji, a także pochwalić...

Zobacz więcej