Wynagrodzenie na stanowisku Kucharz

Kucharz w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Kucharz to kasa całkiem neizła, poniżej 5000 ale niezła, polecam

0 / 0

we własnej restauracji nawet 10000 idzie zarobić

0 / 0

W dobrych restauracjach też można zarobić 4000 netto

0 / 0

Generalnie to powyżej 4000 złotych netto w hotelach

0 / 0

W lepszych hotelach dają nawet 4000 złotych netto

0 / 0

Z tego co mi wiadomo kucharz w średniej restauracji zarabia nawet 2500, więc ciekawe.

0 / 0

Jeśli jest dobra restauracja i kucharz nie najgorszy to zarobki mogą być nawet w okolicy 4 tysięcy.

0 / 0

kucharze w polsce tak mają pensję od 2700 do czasem 4100 zł miesięcznie podobno zgadzam się z tym

0 / 0

no co najmniej zarabia się około 2700 zł, natomiast nawet można dojść do 4100 zł

0 / 0

Ja w małej knajpce mam jakies 3 tysiące, ale na jedzeniu się oszczedza, bo wynosi resztki.

0 / 0

Początkujący kucharz w restauracji zarabia 3000 bez wiekszego problemu.

0 / 0

zazwyczaj kucharz dostanie koło 2500-3000 zł, jednak osoba z wyrobioną swoją marką dostanie dużo więcej

0 / 0

w dobrej restauracji kucharz moze zarobic najwiecej jakos ponad 3,5 tysica

0 / 0

stawki mają się całkiem ok bo tak nawet od 3 do 4 tys. zł miesięcznie na spokojnie można wyciągnąć

0 / 0

Zalezy i od miasta i od knajpy, zarabiałem i mniejsze kwoty, teraz mam 3700.

0 / 0

Początki nie są łatwe, ale jak się wyrobi renomę, to 3500 spokojnie.

0 / 0

W dobrej knajpie tak, ale w podrzędnej 2500 to górna granica już

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...